Rüyada Şişe Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada şişe görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Şişe ruya tabiri ve ruya yorumları şişe rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada şişe görmek, hayırlı haberlere, ggüzel kısmetlere, büyük şans ve geliir kapılarına delalet eder. Şişe görmek güzel olan rüyalardandır vee rüyayı gören şahıs için güzelli, iyiyi ve hayırlı olanı müjjdeler. rüyayı gören insanın hayatına değer katann, iç dünyasını güzelleştiren ve zenginlleştiren, zor günlerinde elini sımsıkı tutaan, onunla ağlayan, onunla gülen kimseleerin varlığı ile işaret eder. Bu kişiler, rüyayı gören kimseyi korruyup, kollayan, gözünden hiç ayırmayan gönlüü geniş kimselerdir.

Rüyada Şişe Mantarı Görmek

Rüyada şişe mantarı görmek, rüyayı ggören bireyin metin ve güçlü kişi olduğu anlaamına gelmektedir. Kişi, hayatı iyisiyle, kötüsüyle, acısıyla, tatlıısıyla kabullenmiş, ne çıkarsa bahtıma misali kötü kaderrine bile razı gelecek kadar dirayetlidirr diye yorulur.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Rüyada şarap şişesi görmek, bir kkadın ile tabir edilir ve bu kadının annne adayı olduğu yorumu yapılır. Bu rüya aileye bir bebeğin daahil olacağının habercisidir. Bu kadın bazen de evde hiizmet gören, işleri yapan, evin hanımının sağ kollu gibi olan yardımcıya rivayet eeder.

Rüyada Şişe Kırmak

 

Rüyada şişenin kırılması iyi değildir, aağız tadının kaçması, gülen yüzün solması, huzuurun ve mutluluğun kalmaması anlamına gellmektedir. Şanssızlık ve nazar olarak değerlendirilmiş olurr. Rüyayı gören kimsenin üzerindeki kem göözlerin çatladığına alamet eder.

Rüyada Şişe Su Görmek

Rüyada şişe su görmek ya dda şişe içinde su bulunduğunu görmek, rüyyayı gören kimsenin rahatının, keyfinin vve konforunun yerinde olduğuna, hayatının bollluk, bereket ve zenginlik içinde ggeçmiş olacağına delalet eder.

Rüyada Şişe Kırığı Görmek

Rüyada şişe kırığı görmek güzeldir. rüyayı gören şahsın çalışkanlığı ve başarrılı oluşu vesilesi ile mesleğinde kıdeminin ve yetkisiinin artacağına, yönetimde daha fazla sözz hakkı edineceğine, artan sorumluluğunaa karşın gelirinin de aynı orannda yükseleceğine alamet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Zikir Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...