Rüyada Adet Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada adet olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Adet Olmak ruya tabiri ve rüya yorumları adet olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada adet olduğunu gören insan diinine bağlı olmayan ve dini vecibelerden uzak ollan biri olarak rivayet eder. Rüyada bir erkeğin eşinin adet olduğuunu görmüş olması hayatta yaşanacak zorluk ve sııkıntıya alamet eder. Adamın karısı güzel ahlaklı biriyse yoorum değişir ve dine bağlılığa delalet olunur. Rüyada adet olduğunu görmek doğru yolldan ayrılmaya, dürüstlüğü elden bırakmaya, Allah katında ggünah olan şeyler yapma eğiliminde olmayaa ve günah işlemeye dde yorulur. Rüyada adet olmak sağlık problemlerine dda tabir eder. Sağlıklı bir şahsın gördüğü rüyada adeet olduğunu görmüş olması o insanın hastalanacağına işarett ederken gebe bir kadının addet olduğunu görmüş olması dünyayaa bir erkek evlat getirmiş oolacağına işaret eder.

Rüyada Arkadan Kan Gelmesi

Rüyasında arkasından kan çıktığını gören kimsse yanlış yoldan çıkacak ve sonucunda doğru yyolu bulacak anlamına gelir. Kan eğer rüya sahibine sürülürse helall olmayan parasını ya da kazancını elden çıkkaracak anlamına gelir.

Rüyada Adet Kanı Görmek

Rüyada adet kanı görmek iyi deeğildir, dürüstlükten uzaklaşmaya, dinden kopmaya ve günah işlemmeye alamet eder.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

 

Rüyada karın ağrısı yaşıyor olan kkişi malını ya da parasını helal olmayann bir işe harcayarak, büyük birr maddi zarara uğrayacak ve sonraadan çok üzülecek anlamına gelir.

Rüyada Kan Görmek

Rüyada kan görmek hayırlı şekilde yorumlaanmaz. insan için üzüntü, keder, sıkıntı vee zorluk anlamına gelirken, toplum iççin de büyük felaketler olacağına yoorulur.

Rüyada Bir Erkeğin Adet Olduğunu Görmesi

Rüyada bir erkeğin adet olduğunu görmüşş olması doğru yoldan ayrılarak bireyin zinaa yapmasına tabir eder. Bu insan nikâhı olmayan bir kadınlla cinsel ilişkiye girecek anlamına gelir.

Rüyada Kadının Adet Olduğunu Görmesi

Bir kadının gördüğü rüyada adet olduğğunu görmüş olması hayırlıdır. Şifa bulmaya ve evlat sahibi olmayaa alamettir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Beyaz Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...