Rüyada Anne Sütü Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada anne sütü görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Anne Sütü ruya tabiri ve rüya yorumları anne sütü rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada anne sütü görmek, temizlik vee güzel ahlaktır. Anne sütü her konuda başarıya kavuuşacağınız bir döneme girdiğinize, zamanı iyi kullanmayaa, iş ve özel hayatında güzeel fırsatlara, hayırlı kısmetlere, bereketli işşlere ve bol kazançlara işaret edillir.

Rüyada Memeden Süt Emmek

Birçok âlim bu rüyanın hayırlı olmadığınıı söylemektedirler. Bu rüya kederlenme ve sıkıntıya girmme olarak işaret eder. Bazıları da süt emen insan happse girer demişlerdir Ebu Sait’e göre memee emen insan hastalanarak yatağa düüşer. Yine bu rüya geçim darlığına, madddi sıkıntılara da tabir edilir.

Rüyada Çocuğu Emzirdiğini Görmek

Rüyada herhangi bir çocuğu emzirdiğini göreen kimse eğer o çocuk kenddi evladıysa büyük bir mertebeye ulaaşır, kendi soyundan hayırlı ve ahlaklıı büyük insanlar çıkar.

Rüyada Emdiğini Görmek

Rüyada emmek çoğu tabirciye göre mmala alamettir. Emmek hakkında rüyalar görülme durumuna ggöre tabir edilir.

Rüyada Eti Yenmeyen Bir Hayvandan Süt Emdiğini Görmek

Rüyada eti yenmeyen bir hayvandan sütt emen kimse haram bir mala kavuuşur. Bu rüya hayırlı olmayan kazançlara, işş hayatında başarılı olmaya ama bu başşarıdan bereket görmemeye yorulmaktadır.  Eti yenen bir hayvandan emilen süt   ise güzel ve hayırlı bir paraddır.

 

Rüyada Meme Dışında Bir Azadan Süt Emmek

Rüyada meme dışında herhangi bir azaddan meme emen kimse hayır ve mennfaat görürken eğer emdiği bireyi tanıyorrsa bu rüya onun için hayırrlı değildir. Rüyada bir hayvandan süt emdiğini görmekk eğer süt çıkıyorsa ve o hayvaan süt verebiliyorsa epey güzel vve hayırların habercisi olan bir rüyadırr.

Rüyada Kendi Memesini Emdiğini Görmek

Rüyada kendi memesini emen kişi, yakkında yakın akrabalardan bir kimsenin mirasına konar. Yine bu rüya kızının hayırlı çııkmasına ve ondan göreceği hayra da işaret olaabilir. Rüyasında bir kadının memesini emdiğini görmmek ise hayırlı bir rüya değildir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kısır Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...