Rüyada Arkadaşını Gelinlikle Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Arkadaşını Gelinlikle ruya tabiri ve ruya yorumları arkadaşını gelinlikle rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada arkadaşını gelinlikle görmek, eğer oo arkadaşınız bekarsa yakında kısmetinin çıkmaasına ve hayırlı bir evlilik yapmasıına; eğer evli birisi bu rüüyayı görmüşse eşi ile arasında huzuura ve güzel bir geçime deelalet eder. Bazen de bu rüya arkadaşınızın başşına gelecek güzel bir hadiseye, yakındaa mutlu olacağı bir haber almayaa veya o arkadaşınızdan göreceğiniz iyiliiğe de delalet eder.

Rüyada Gelinlik Giyen Bir Kadın Görmek

Rüyada tanımadığınız bir kadının gelinlik ggiymesi alacağınız hayırlı bir habere yorulur. Bu rüya, gören şahıs için mmutlu bir geleceğe, bereket ve bollukla geçecek biir ömre, saflık ve temizliğe, iyii huylu ve geçimi güzzel bir kadına, yakında iyi inssanlar arasında bir cemaat içinde bulunmaya alamett eder.

Rüyada Gelinliğin Yırtılması

Rüyada gelinliğin yırtıldığını görmek, çok istediğiniiz bir şeyin gerçekleşmeyeceğine, evlilik yaşamınızda birtakım sıkınttılar ile yüzleşmenize, eşler arasında çıkaccak olan bazı tartışmalara, aille saadetini bozacak hareketlere delalet eeder. Yırtılan gelinliğin dikilmesi ise, huzursuzlukların dinmeesine, eşler için iyi geçime, ailede karşılıklı sevggi ve saygıya, hoş olmayan bazıı tartışmaların bitip yerini mmutluluğa ve huzura bırakmasına işarete deer.

 

Rüyada Kabarık Gelinlik Görmek

Kabarık gelinlik nimet sahibi olmak, bollluk bereket, elinize geçecek çokça ppara, mal mülk sahibi olmak, sıkıntılaardan kurtulup feraha ermek, her anlammda güzel geçecek bir ömür, hhayırlı bir kısmet ve iyi birr evlilik manalarına gelir.

Rüyada Siyah Gelinlik Giymek

Rüyasında siyah bir gelinlik giyen insann kendisi için hayırsız bir istekte buulunur veya zarara girmesine neden olacaak bir dua eder. Bu rüya bazen de karşınıza ççıkacak hayırsız bir kısmete, evlilik hayatında bazıı zorluklar yaşamaya, bazı durumlarda sıkınntı ve üzüntüye de delalet eeder. Beyaz gelinlik ise müjdeye, hayırlı haberllere, sevindiren havadisler almaya yorumlanır.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Yarış Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...