Rüyada Asker Olmak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada asker olmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Asker Olmak ruya tabiri ve rüya yorumları asker olmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada asker olmak, meşakkatlere dayanma güccü göstermek anlamına gelmektedir. rüyayı gören için, yaşamış olduğu hher zorluğun üstesinden en az zararla çıkmayı bilenn ve her güçlüğe rağmen yıkılmaadan, hayata karşı dimdik durmasıını beceren insan tasviri yapılır.

Rüyada Askere Gitmek

İş hayatı ile alamet eder. Rüya sahibi, ileride çok zengin vve ünlü bir iş adamı olacak, ünnü yurt dışına yayılacak ve ismii en başarılı iş adamları listesiinin üst sıralarında yer alacaktır ddiye açıklanır.

Rüyada askerlik yapmak, ciddi hastalıklarda, öneem arz eden can ve mall kayıplarında, iflas ettiğinde bile hayataa kahretmeyen, her gün yeninden yaşşamak için bir yol bulan kişiddir. Yani rüyayı gören kişi için, yaaşamış olduğu her büyük kötü olayddan sonra, kendini her defasında küllerindden yaratmayı başaran kişi olduğu yyorumu yapılmaktadır.

Rüyada Asker Olmak ve Savaşmak

Rüya sahibinin hayatta her işinde başarrılı olacağına, para sıkıntısı çekmeden, para hhesabı yapmadan her istediğini alacağına, heer istediğini takacağına ve her istediğinne sahip olacağına rivayet eder. rüyayı gören insan çok kimsenin istediiği ama bulamadığı bir hayatın sahibi olacakttır.

 

Rüyada Hasta Asker Görmek

Rüya sahibinin iyi niyetlerini öldürmeye çalışşan bu sebeple sürekli kafasını karışştırmak için uğraşan kişiye yorulur. Bu şahıs rüya sahibinin inandığı şeeylerin yanlış olduğunu söyleyerek devamlı olaarak kafasını bulandırmaya çalışmaktadır.

Rüyada Silahlı Asker Olmak

Sahici dostlara yorumlanır. Bu kişiler, rüyayı gören kişinin hhep kötü zamanlarında kendisine destek olan ve yaptıığı her işte arkasında olan, aailesi kadar yakın kimselerdir.

Rüyada Savaş Meydanı Görmek

Rüyada savaş meydanı görmek, rüyayı göören insanın bazı problemlerle yüz yüüze gelip, bir takım bireylerle ağğız dalaşı ve münakaşa etmesi şşeklinde işaret eder. Karmaşa ve kavga anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kirpi Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...