Rüyada Avret Yerini Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada avret yerini görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Avret Yerini ruya tabiri ve ruya yorumları avret yerini rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada avret yerini görmek, farklı bbiçimlerde delalet eder. Rüyasında avret yerini gören ve buundan utanan gerçek hayatta da hayalı ve ahlakklı bir kimsedir. Avret yerini gören ve bundan utanmayyan insanın ise gerçekte de haya perdesi yırtılıır ve çok günahı hiç ççekinmeden işler. Bu rüya bazen de zinaya veyaa kimsenin kendisine müsait olmayan mekanlarda bulunmasına yyorumlanır.

Rüyada Avret Yerini Kapatmak

Rüyada açık olan avret yerini kapattan şahıs haya sahibi, davranışları ile toplumdda saygı gören ve herkes ttarafından sevilen bir kimsedir. Bu rüya bazen de yanlışlardan dönnmeye, hatalardan duyulacak olan pişmanlığa, sapkınlıktan soonra hidayete ermeye, selamet bulmaya, bireeyin halk arasında güzel bir meertebeye ulaşmasına rivayet eder.

Rüyada Başkasının Avret Yerini Görmek

Rüyasında başkasının avret yerine bakan kimmse, arkadaşları ile kötülük yapar veyya münasip olmayan yerlere gider. Bu rüya bazen de güzel ollan isminizi yapacağınız yanlışlarla ve hattalara kötü duruma düşüreceğinize veya yaşayacağınızz birtakım sıkıntılara alamet eder. Bazen de bu rüya zararlı ddostlar edinmeye veya müsait olmayan durrumların içinde bulunmaya alamet eder.

Rüyada Avret Yerine Bakmak

 

Rüyada avret yerine bakan insan birr günah işler veya zinaya yakllaşır. Bu rüya bazen de utanmayan vee her şeyi mubah gören arsızz bir adama, gerçek hayatta karrşılaşılacak kötü huylu bir kimseye, insanllara haram olan yerlerin gösterilmesine, kendissine mahrem olmayan bir şahıs iile yalnız kalmaya da alamet edeer.

Rüyada Avret Yerinin Açıldığını Görmek

Rüyada avret yerinin açıldığını gören kişii, eğer bu durumdan rahatsız olmuşsa bu rüyya o kimsenin hayrınadır. Eğer rüyayı gören bu durumdan raahatsız olmuyorsa, gerçek yaşamda hareketlerine ve davranışlarına dikkaat edilmesi gerektiğinin ve toplum iççinde rezil olacak birtakım durumlaar yaşanabileceğinin habercisidir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Turna Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...