Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada büyük tuvaletini yapmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Büyük Tuvaletini Yapmak ruya tabiri ve ruya yorumları büyük tuvaletini yapmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada büyük tuvaletini yapmak, kişinin yaşaamış olduğu büyük bir sıkıntıdan veeya hastalıktan kurtulacağına, ziyandan ve kendisinnden menfaat bekleyen kimselerden uzaklaşacağına rivayett edilir. Bir rivayete göre de rüyada büyyük tuvaletini yapmak, şahsın gizlemek vee üstünü örtmek istediği bazı oolayların, umulmayan bir zamanda etrafındaki kişileerce duyulmuş olacağına ve bu ddurumun kimse üzeninde büyük bir sıkınntı yaratacağına alamet olur. Rüyada büyük tuvaletini yapmış olduğunu vee gizlediğini gören kişi, ailesinden vve iş etrafından önemli bir ssır saklayacak anlamına gelir. Büyük tuvaletini tuvalete yapmış olduğunu göörmek, şahsın yerinde ve doğru kaararlar verdiğine, sokak ortasına büyük tuvaleetini yapmak ise, kimsenin nerde nasııl davranması gerektiğini bilmediğine yorulur.

Rüyada Altına İşemek

Rüyada kimsenin altına işediğini görmesi, bbir hastalığa ya da bir kavgayaa karışacağına yorulur. Bazen de rüyada altına işemek, birreyin utanç duyacağı bir olayın aaçığa çıkmış olacağına tabir edilir.   Bir bayanın gördüğü rüyada altınaa işediğini görmesi, iffetine ve namusuuna laf geleceğine, bir erkeğin altınaa işemesi ise kendisini korkutacak ddurumlarla baş etmesi gerektiğine işaret edder. Bazen gördüğü rüyada kişinin altına işemessi, bolluğa, berekete kavuşmuş olacağına bazeen de yeni bir ev alaccağına tabir eder. Maddi durumu iyi olmayan kimselerin rrüyasında altına işediğini görmesi, rahatlığa kavuşmayaa, maddi durumu iyi olan kimseeler için ise, iş ve ticcaret hayatında kar edilecek yeni girişimmlerde bulunmaya tabir edilir.

 

Rüyada Küçük Tuvaletini Yapmak

Rüyada küçük tuvaletini yapmak, rüyayı göören kimse kişinin yaşamış olduğu bir takım dünyyevi sıkıntılardan kurtulmuş olacağına yorumlanır. Bazen de rüyada küçük tuvaletini yaapmak, haram mal ya da hırsızlık ile eldee edilecek mala yorumlanır. insanın kuma küçük tuvaletini yapmış olduğuunu görmesi, ayıplanacak bir hale düşeceğine, alafranga tuvvalete küçük tuvaletini yapmış olduğunu görmessi, mal kaybına uğrayacağına, alatuurka tuvalete küçük tuvaletini yapmış oldduğunu görmesi ise, malınızın zekatını vereceğinize yoorumlanır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Taşlı Yüzük Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...