Rüyada Başka Bir Eve Taşınmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada başka bir eve taşınmak ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Başka Bir Eve Taşınmak ruya tabiri ve rüya yorumları başka bir eve taşınmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada başka bir eve taşınmak, baaşa gelecek çok önem arz edeen bir hadiseye yorumlanır. Özellikle evli kimseler için yaşam değişiklliği anlamına gelir ve büyük, gösterişlii bir eve taşınmak şeklinde dee yorulur. Yepyeni başlangıçlara alamet olan rüya ffırtınalı ve dillere destan aşk yaşannacağına, evli insanlar için de iikinci bir bebeğe sahip olunacağına dda alamettir. Taşınılan ev eski ise büyük biir ayrılık ya da boşanmaya nedenn olacak sıkıntılar söz konusu ollur. Yeni ve büyük bir eve taşınmakk ise işlerin büyüyeceğine, bireyin ailesiine de faydalı işler yapacağına delaalet eder

Rüyada Yeni Bir Ev Görmek

İyi bir şans elde edip, yurrt dışına gidileceğine, ele geçen para miktarının arttmasıyla da bireyin yepyeni bir hayataa adım atacağına tabir edder. Başarılarla dolu geçecek, refah bir gelleceğe de işaret eden rüya aynı zamanda mall sahibi olmak anlamına da ggelir. Ev veya arsa gibi, taşınmaz alann bireyin hayatı beklemediği şekilde güzel gelişmelerle doluu olur.

Rüyada Ev Almak

 

Güzel ve yeni bir ev iiş yaşamı için güzel haberler alınacağına, para iile ilgili konularda ise şansın bundaan böyle yüze güleceğini, rüyayyı gören kişinin elini attığı hher konuda iyi fırsatlar elde edeceğini vve özel hayatında da mutlu olacağğını bildirir. Eskisinden iyi bir hayat anlamına geldiğii gibi, eğer eski bir ev satın alınıyoorsa, daha önce geçtiği düşünülen bbir hastalık yeniden nüks edder ve kimsenin ölümüne sebep oolur. Çok küçük, dar ve güneş göörmeyen bir ev satın alan kimse ise mevccut hayatının tam aksi şekilde köötü bir hayata adım attar. Özel hayatında da iş hayatında daa pek çok aksilikle karşılaşır.

Genellikle yalan söyleyen ve kendine ggüvenmeyen insanların ikircikli hayatlarına alamet eder. Sürekli ruh hali değişen ve davranışlarındda tutarlılık bulunmayan kimselerin durumlarını da bildiren rüyya, herkese üstünlük taslayan şahıslara dee tabir eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kirpik Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...