Rüyada Balık Isırması

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada balık ısırması ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Balık Isırması ruya tabiri ve ruya yorumları balık ısırması rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada balık ısırması, insanın şansının aççıldığının ve her yönden başarı kazanacağı bir dönemme girdiğinin göstergesidir. Çünkü rüyada görülen balık mal vee paradır. Rüyasında kendini bir balığın ısırdığını göören mal mülk sahibi olur, eline bol miktardda para geçer. Bu rüyayı görenin işleri açılarak hher yerden teklif almaya başar; bunun sonucunda toplumdda saygın bir yer edinir. Bazı âlimlere göre ise bu rrüya sizi çekemeyen, dost görünen düşmanlardır. Eğer ısıran balıklar küçük ve zzayıfsa düşmanınızın da zayıf olduğuna; eğer büyük vve güçlüyse düşmanınızın da güçlü olduğuuna alamet eder.

Rüyada Balık Saldırısı Görmek

Rüyada balığın saldırısına uğrayarak yaralanan kimmse kendini çekemeyen, içten pazarlıklı insanların kötülüğü ilee zarar görür. Bu rüya etrafınızda olan tehlikelerin haberrcisidir. Eğer balığın saldırdığını ve yara almaddan kurtulduğunu gören şahıs etrafında bulunan kimselerin kötülüğündenn ve tuzaklarından son anda kurrtularak feraha erer.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada görülen tuzlu balık sürekli ollacak olan hayır ve maldaki artışttır. Bu rüyayı gören epey parlak bbir sene geçirir. İsteklerine nail olur ve her anllamda hayırla dolu bir döneme gireer.

 

Rüyada Yanında Büyük Bir Balık Görmek

Rüyasında yanında büyük ve güçlü bbir balık gören kişi, yakında zengin bir ailennin kızı ile evlenir ve onlarrdan büyük menfaatler görerek zenginnleşip nüfuz sahibi olur. büyük balık kısmet ve talihtir. Küçük balık ise eğer çoksa ççok paraya, azsa ele geçecek az miktarda pparaya delalet eder.

Rüyada Balıklarla Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında balıklarla yüzen kişi, sağlığını kaybbeder ve bazı hastalıklara tutulur. Eğer sudan çıktığını görmüş olursa buu hastalıklardan şifa bulup iyileşmiş olacağına işaarettir. Bazı yorumculara göre bu rüya şanss ve talihin artması, kuvvetli dostlardan vve kimselerden görülecek yardım, her anllamda mutlu olma ve rahat birr döneme girildiğinin habercisidir.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Akşam Namazı Kılmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda fırat kenarında iki kişi çuvala benzer bir ağ atıyorlar sonra çıkartınca büyük balık gördüm bana veriyorlar kucagıma alıp götürüyorum yolda sol bileğimden ısırıyor bırakmıyordu biradam gördüm rıca ettim balığın ağzını açması için oda tamtersi balığın kafasına bastırdı bileğim uyanınca acıyordu


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...