Rüyada Balık Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada balık görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Balık ruya tabiri ve rüya yorumları balık rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada balık görmek genel olarak hayırrla açıklanmaktadır. Rüyada balık görmek en çok kısmetleerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkller balık sembolüyle rüyada iken size görünürler. Balık görülen rüyalar en hayırlı rrüyalar arasında yer almaktadır.

Yunus balığı

Rüyada yunus balığı görmek hayırlıdır. Endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna rrivayet eder. Durumunuzun iyileşmiş olacağına ve maddi yöndeen güçleneceğinize işaret eder. Eğer sıkıntılı günler geçiriyorsanız çok yakıında tam tersi bir şekilde işleriiniz yolunda gidecek ve feraha kaavuşacaksınız anlamına gelir.

Rüyada  kızarmış balık yemek

Rüyada kızarmış balık yemek misafirliğe çağrılacağınızaa yorumlanır. Eğer rüyayı gören genç bir innsan ise eğitim maksadıyla yer değiştireceğii şeklinde tabir edilir.

Rüyasında gökten kızarmış balık indiğini görenn insan duasından emin olur. Hasımlarına karşı galibiyet elde eder. Şan ve yücelik sahibi olur.

Denizden balık çıkarmak

Denizden balık çıkarmak, elinize geçecek mmaddi değeri olan bir eşyanın haberrcisidir.

Balık yemek

 

Rüyada balık yemek maneviyat, şans vve enerjiyi simgelemektedir. Yeni işlere adım atmak için dooğru zamandasınız anlamına gelir.

Birine balık vermek

Rüyanızda birisine balık vermeniz, çevrenizdeki kimseeleri mutlu edebilmek adına bazı şeyler yapaacağınızın habercisidir.

Cinsel organdan balık çıkması

Rüyasında cinsel organından balık çıkan biireyin çocuğu erkek olacak anlamına geelir.

Kaygan balık

Rüyanızda gördüğünüz kaygan balıklar psikolojik aaçıdan zor günler geçirdiğinizin işaretidir. Siz bunun farkında olmayabilirsiniz fakat haayatınızdaki bazı şeyler içten içe sizii rahatsız ediyor olabilir.

Yılan balığı

Rüyada yılan balığı görmek işinizden kovuulacağınıza yorulur. Yılan balığı görmek zararın işaretidir.

Denizde balıklar

Balıkların suda yüzmesi size doğru gelenn kısmetlerin habercisidir. Balıkların suyun üst kısmına çıkması isse, gerçekleşmesi zor görülen arzu ve isteeklerinizin beklemediğiniz bir anda gerçekleşmiş olaccağına delalet eder. İşleriniz düşündüğünüzden kolay bir şekilde gerççekleşecektir. Rüyada balıkların su yüzüne çıkması genelllikle mirasa veya gizli sırların ortaya çıkkmasına yorulmaktadır.

Denizde çeşit çeşit balık görmeniz biir yandan büyük mutluluklar yaşarken, bir diğer yandann bazı durumların canınızı sıkabileceğine yoruulur.

Balıklar berrak bir suda yüzüyorlarsa, muttlu günler kapıda anlamına gelir. Ayrıca berrak suda yüzen balık aynnı zamanda zenginliği de temsil etmektedir.

Taze balık

Rüyada taze ve büyük balıklarınızın olduuğunu görmeniz, gelirinizin artmış olacağına yorulmmaktadır.

Kırmızı balık

Rüyada kırmızı balık görmek, çok istediğinniz bir şeyin gerçek olacağına delalet edeer.

Balık olmak

Rüyanızda balık olduğunuzu görmeniz yüzeye çıkmakk isteyen bastırılmış duygularınız olduğunu ggösterir. Eğer buzlu sularda dolaşan bir baalıksanız bu duygularınızı aşırı derecede bastıırdığınızı ve bastırılan duygularınızın sertleştirilmiş duyygusal bariyeri kırarak açığa çıkacağını siimgeler. Alternatif olarak, bu rüya eğlence vve dinlenme için bir ihtiyacı temsill etmektedir.

Kaynak suyunda balık

Kaynak suyunda balık görmek, basit bbir şekilde elde edeceğiniz menfaatlere işaret etmektedir.

Rüyada balık görmek tabiri

Rüyada balık olmak

Rüyanızda kendinizi balık şeklinde görmeniz, verrimliliğinizin artacağı bir döneme gireceğinizin habercisidiir.

Uçan balık

Rüyanızda uçan balık görmek iyidir. Rüyanızda gördüğünüz uçan balıklar duygusal olaraak özgür hissettiğinizi delalet eder.

Balıkla konuşmak

Rüyada balıkla konuşmak, sağlam konuma sahiip bir insanın sırlarına ortak oolacağınıza yorumlanır.

Rüyada tuzlu balık yemek

Devamlı olarak faydalanabileceğiniz bir mal ssahibi olacağınıza alamet eder. İş seyahatine çıkabilir veya bulunduğunuz yerrden farklı bir yere iş maksadıyla taşınnmak durumunda kalabilirsiniz.

Vücuttan balık çıkması

Balık kızartmak

Rüyada balık kızartmak bazı cinsel sorunlarrın habercisi olabilir.

Rüyada balık yemek

Rüyada balık yemek; rüyayı gören kiimse kadınsa doğumunun kolay geçeceğine, rüyaayı gören insan erkekse şansının açılabilleceğine delalet etmektedir.

Balık yetiştirme tesisi

Balık yetiştirme tesisi kaygılı günler geçirdiğinizinn ve gelecekle ilgili bazı endişelerinizinn olduğunu gösterir.

Balığın midesinden yüzük çıkmışsa, başarılarınızdan dolayıı etrafınızdaki insanların ilgi odağı olacaksınız anlamınaa gelir.

Gebe olan bir kadının karnından balıık çıktığını görmesi, evladının kız olacağınıın habercisidir.

Rüyanızda gördüğünüz balığın midesinden inci çıkkarsa, evladınızın erkek olacağının habercisidir.

Rüyada kokmuş balık yemek

Eğer rüyada iken temiz güzel biir yemeği bırakarak kokmuş bir balık yediysenizz, bu rüya evliyseniz, eşinizi bırakaraak çapkınlık peşinde koşacağınıza işaret edder.

Pisi balığı

Rüyada pisi balığı görmek, etrafınızda karaarsız olan birine rivayet eder. Yakın çevrenizdeki bu şahıs sürekli ffikir değiştirmesiyle sizi rahatsız edebilir.

Ölü balık

Rüyanızda ölü balık görmüşseniz, bu yaşaamınızda bazı kayıplarınız olmuş demektir veyaa bazı şeyleri kaybedeceğinizi düşünüyor daa olabilirsiniz.

Rüyada balık tutmak

Rüyada balık tutmak, rüyada balık avlamakk ile benzer şekilde tabir olunur. Rüyanızda balık tutuyorduysanız, elinize toplu mikktarda para geçecek anlamına gelir.

Rüyanızda balık tuttuğunuzu görmeniz bazen dde bir arayış içinde olduğunuzu ifade edebiliir.

Rüyada balık tutmak için bir diğğer tabir ise emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızdır.

Su yolunda balık tutmak, rüyayı görren kimsenin yapacağı hileler ile etrafındakilerin mmallarını ellerinden alacağına delalet eder.

İçinde balıkların olduğu bir kova veeya kap görmüşseniz, bu rüya, işlerinizin yolundda gideceğinin habercisidir.

Rüyanızda balıkları tutarak denizden, ırmaktan vveya gölden çıkarmak, elinize geçecek ganimmeti temsil eder.

İnsana benzeyen balık

Rüyanızda insana benzeyen bir balık ggörmüşseniz, yakın etrafınızda hayırlı insanların yer alacağına rivvayet edilir. Yeni dostluklar kurabilir veya var olaan dostlarınızdan işinize çok yarayacak yardımlar alabilirsiniz.

Ölü balık

Rüyada ölü balık görmek, arzu ettiiğiniz şeylerin şimdilik gerçekleşmesinin mümkün olmadığına veya bbir konuda hayal kırıklığı yaşayabileceğinize tabiir eder.

Rüyada balık satmak

Rüyada balık satmak, rüyayı gören kimssenin ailesi ve çocukları için hayırrlı olaylar yaşanacağının habercisidir. Bu rüya rüyayı görenin yakın zamann içinde hanesinin bereketleneceğine yorulur.

Rüyada küçük balık görmek

Rüyanızda gördüğünüz balık ufak bir balıkksa, tasa ve kedere yorulur. Hoşunuza gitmeyecek bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bir başka rüya tabirine göre kküçük balıklar gelirinizin daralacağı şeklinde tabirr edilir.

Danyal (A. S)’a göre balık eğer sıcak bbir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, sooğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerrle karşılaşacağınıza alamet eder.

Rüyada bayat balık yemek

Evleneceğiniz insanın kötü huylu olacağına işarett etmektedir.

Sazan balığı

Rüyada sazan balığı görmek, rüyayı görren insanın evleneceğine yorulmaktadır. Bir diğer tabire göre ise rüyyada sazan balığı görmek ortak yapılacak ve hayırrlı işlere rivayet eder.

Ağızdan balık çıkması

Rüyasında ağzından balık çıkan kişi, hhaddinden fazla yalan söyleyecek anlamına gelir.

Balık sürüsü

Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizde yükseleceğiniize yorulur. Eğer bir işte çalışıyorsanız mevkiniz arttacak, kendi işinizin sahibi iseniz işleriiniz genişleyecek anlamına gelir. Balık sürüsündeki balıklar ne kadar fazlaaysa kısmetleriniz de o kadar çook olacaktır.

Rüyada balık satın almak

Rüyasında balık satın alan şahıs kısaa süre içinde evlenir.

Yumuşak balık

Yumuşak bir balık, eğer birine karşıı hile yapmak istiyorsanız başarılı ollacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada görülen balıklar, bireyin cinsel arzularınnı ya da lüzumsuz isteklerini simgelemekteedir.

Mühürlü balık

Rüyanızda gördüğünüz balıkların gövdelerinde mühürler vvarsa, bu rüya, devlet kapısında iişlerinizin gerçekleşeceği şeklinde yorulur.

Rüyada pis balık yemek

Rüyanızda pis bir balık yediyseniz, baaşka birilerine iftira atacağınıza işaret eder. Yapacağınız hileler başka birilerine zarar verebiliir.

Rüyada tuzlu balık yemek

Rüyada tuzlu balık görmek kederli günlerr yaşayacağınızın habercisidir. Bir diğer tabire göre ise arkaası gelecek gelire tabir eder. Sebebi ise tuzun balığın bayatlamasını engelleemesidir.

Tuzlu balığı birisi size vermişse, buu rüya, güçlü ve iyi konumlu birr kimseden zarar göreceğinize rivayet edder.

Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi birr kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hhizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.

Rüyada balık pazarı görmek

Rüyada balık pazarı görmek işlerinizde başaarılı olacağınıza alamet eder.

Rüyada balık oltası görmek

Rüyada olta görmek kendinize faydası dokunacakk durumlarla karşılaşacağınıza alamet eder. Oltayla balık tuttuğunuzu görmüşseniz, sıkıntılı ruhh halinizden kurtulacaksınız anlamına gelir.

Olta ile balık tutan kimseler ggörmeniz, dost çevrenizin genişlemiş olacağına işaret eder.

Rüyada büyük balık görmek

Rüyada büyük balık görmek, kazanacağınız maalların habercisidir. Bir diğer rüya tabirine göre isse, rüyada büyük balık görmek, rüyayı gören kimseninn emeklerinin ödüllendirileceğine alamet eder.

Beta balığı

Rüyanızda beta balığı görmeniz, bilinçaltınızdaki düşşüncelerin yüzeye çıkmaya yakın olduğunu gösterir. Bastırılmış duygularınızla yüzleşmeye hazırsınız anlamına ggelir. Eğer rüyada iken iki tane betta balığı görürseniz, bu, kendi içinizde uuzlaşamadığınız bazı durumlar var anlamına geliir.

Rüyada balık kesmek

Rüyasında balık kesen kişi, hasta isse rahatsızlıklarından kurtulur.

Rüyada balıkhane görmek

Rüyanızda bir balıkhaneye girmişseniz, bu rüyaa, para kazanabileceğiniz bir yolculuğa çıkacağınızın habercisiidir.

Canlı balık

Rüyanızda gördüğünüz canlı ya da taaze balıklar kariyerinizde ve aşk yaşamınızda şanslıı günlerin kapınızda olduğuna alamettir. Aşk yaşamınıza girecek şahıs namuslu vve iyi huylu olacak anlamına gelir.

Eğer balığı rüyada iken kendiniz aavlamışsanız ve canlı canlı yemişseniz, menffaate kavuşacaksınız anlamına gelir.

Kurutulmuş balık

Rüyada kurutulmuş balık görmüşseniz, sağlığınıza dikkkat etmeniz gerekir. Ufak bir rahatsızlık geçirebilirsiniz.

Rüyada balık avlamak

Sizi çok mutlu edecek haberler aalacağınız şeklinde açıklanmaktadır. Balık avlamanın bir diğer yorumu isse menfaatinizin olacağı işlere gireceğiniz veya bbeklemediğiniz yerlerden yarar sağlanacağınız şeklindedir. Avladığınız balıklar çok fazla fakat küçüklersse; elinize geçecek paraların hızlı bir şekillde kaybolacağını rivayet eder. Balık avladığınız deniz veya ırmağın suuyu bulanık idiyse, bazı günahlar işleyebileceğinize yorulmaktaddır.

Balık avladığınız su tatlı fakat balıklarr tuzlu ise bazı konularda biraz sıkıntı çekeceğiniiz şeklinde rivayet eder.

Rüyada büyük bir balık avlamak evleneceğinniz bireyin ailesinin zengin olacağına ve genniş olacağına işaret etmektedir. Bir diğer rüya tabirine göre rrüyada büyük balık avlamak, şansınızın yaver gideceğiinin habercisidir.

Rüyada küçük balık avlamak, bazı ssıkıntılar geçireceğiniz şeklinde işaret eder.

Karada balık avlamak, yakın zamanda alacağğınız haberlerin sizi sevindireceğine alamettir.

Balık avlamak maksadıyla denize ağ attmanız, ince eleyip sık dokumadan hher söylenene inandığınızı ve bunun sizze zarar verebileceğinizi simgelemektedir.

Yüzen balıklar

Rüyanızda yüzen balıklar görmüşseniz, bilinçaltınızda çeeşitli arayışlar içinde olduğunuz anlamına gelmekteedir.

Rüyada canlı balık yemek

Rüyanızda yediğiniz balığın canlı olduğunu görmüüşseniz, bu rüya; ev, araba gibi taşşınmaz mallara sahip olacağınızın habercisidir. Bir diğer rüya tabirine göre çoocuk sahibi olacaksınız anlamına gelir. Rüyada canlı balık yemek, mülk ssahibi olacağınızın habercisi olmaktadır.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Kahve Fincanı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...