Rüyada Bal Yemek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada bal yemek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Bal Yemek ruya tabiri ve ruya yorumları bal yemek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada bal yemek hayırlı bir rüyadıır. Pek çok şekilde tabir edilebilir. Rüyada bal yemek, eşler arasındaki ssevgi ve saygıya dolayısıyla da ev içinde hâkimm olan mutlu hayata delalet ederkenn öte yandan da ağıız tadına, neşeli ve hayat dollu olmaya, dinine bağlı kalmaya, haram yeememeye, haram mala el sürmemeye, kııskanılacak ve imrenilecek kkadar güzel olmaya, zenginliğe, herkesin gıptta edeceği işler yapmaya, saygınlığa ve makaama sahip olmaya rivayet eder. Rüyasında balı ekmeğe sürerek yiyen inssan deyim yerinde ise bir eli yağda, birr eli balda, hiç çalışmadan vve yorulmadan para sahibi olacakttır. Rüyada bal yediğini gören insan çook eğitimli, görgülü ve zengin bir ailenin çocuğğu olarak açıklanır.

Rüyada Bal Almak

Rüyada bal aldığını gören insan yaptığğı bütün yatırımlardan kar elde edecek ya dda yeni bir ihaleye girecek vee bu işten büyük biir karla çıkacak anlamına gelir.

Rüyada Bal Toplamak

Rüyada bal topladığını gören kimse kısmettini topluyor anlamına gelir. rüyayı gören şahsın kendi işini kurrup, kendi kendinin patronu olacağına ve kazancının dda dolgunlaşacağına işaret eder.

Rüyada Bal Kovanı Görmek

 

Rüyada bal kovanı görmek peşi sıraa gelecek aksiliklere ve kötü olaylara yorumlannır. rüyayı gören insan zihni sinir hhaller yaşayacaktır.

Rüyada Petekli Bal Yemek

Rüyada petekli bal yemek rüyayı ggören kişi için gurbetten dönecek birine ve onnunla ayrı kaldığı yılların acısını çıkararrak doya doya özlem giderrmeye rivayet edilir. Başka bir tabire göre bu rüyaanın, rüyayı görenin gurbette olan ya da aayrı olduğu sevdiklerinden iyi haberler almasıına işaret etmiş olduğu söyleniir.

Rüyada Bal Yalamak

Rüyada bal yaladığını gören bireyin rüüyası, karşısına kendisi için çok hayırlı olacak biir kısmetinin çıkacağı şeklinde işaret eeder. rüyayı gören kişi bu hayırlı kıısmet ile dünya evine girecek anlamına gelir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yeşil Zeytin Yemek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Elimde bir kilogram civarında taze kıyma gördüm


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...