Rüyada Bardak Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada bardak görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Bardak ruya tabiri ve ruya yorumları bardak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyasında bardak görenin gizli bir düşmmanı vardır ve devamlı arkasından gıybeet eder, onu kötüler. Rüyada bardağın boş olmadığı su, çaay gibi şeylerle dolu olduğunu görrmek insan için bir paket ollduğu anlamına gelirken aynı zamanda güzeel sözler duyacağı anlamına gelmektedir. Boş bardaksa üzücü, moral bozucu sözleer işitmeye, yanlış gönül ilişkisine kapıılıp üzülmeye yorumlanır. Rüyada bardak kırılması kötü ve üzücüü olaylara ve vefata alamet edder. Rüyada temiz ve parlak bir bardakk görmek kız ya da erkkek arkadaşa yorulur. Bir kimsenin gördüğü rüyada bardak ssatan birini görmüş olması kişinin ailessi ile tabir olunur.

Rüyada Bardaktan Çay İçmek

Rüyada bardaktan çay gibi tatlı şeylerr içmek aile saadetine, ekşi şeyyler içmekse aile içerisindeki huzursuzluklara vee anlaşmazlıklara alamet eder.

Rüyada Su Dolu Bardak Görmek

Rüyada su dolu bardak görmek çook iyi ve hayırlıdır. Bolluk, bereket ve zenginlik anlamına gelmektedirr.

Rüyada Bardak Çatlaması

Rüyada bardak çatlaması üzücü bir sööz işitmeye ve üzülmeye rivayet eder. Rüyada bardağın çatladığını gören kimsenin birissi tarafından büyük bir hayal kırıklığı yaşamış ollacağı ve çok üzüleceği anlamına gelmmektedir.

 

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak iyi değildir vee hayra işaret etmez. Rüyasında bardak kırdığını gören kimse iiçin bu rüya yıkılacağı, derinden sarsılacağı bir olaay yaşamış olacağı anlamına gelir. Bu olay hane içerisindeki kişilerle ilgilidirr.

Rüyada Cam Bardak Görmek

Rüyada cam bardak görmek evin hannımı ile tabir olunur. Rüyasında kendisine bardak hediye edildiğini görenn insanın rüyası eşi ya da sevgilisiyle ççok iyi geçineceği ve çok muutlu günler yaşamış olacağı anlamınna gelir.

Rüyada Porselen Bardak Görmek  

Rüyada porselen bardak görmek bir hannımla yorulur. Soylu, eğitimli, görgülü ve güzel ahlaaklı bir kadına yorumlanır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Banka Soymak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...