Rüyada Basamak Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada basamak görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Basamak ruya tabiri ve rüya yorumları basamak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada basamak görmek, rüyayı gören bbireyin, uzun zamandır yapmak istediği çalışmaları vve ortaya koymak istediği projeleri haayata geçirmeye yavaş yavaş yaklaştığına vve bu vesileyle çok büyük iişlere imza atacağına rivayet eder. Ayrıca, iş hayatında yapılmış olan işllerin yalan dolan ve hile ile ileerlediğine delalet edilir.

Rüyada Taştan Basamak Görmek

Rüyada taştan basamak görmek, iş hhayatında ve aile hayatında çok kötü ve kattı kalpli birisi olunduğuna delalet eedilir.

Rüyada Basamak İnmek

Rüyada basamak inen bireyin, aile hayaatında ve sosyal hayatında çok büyük engelleer ile karşılaşmış olacağına ve ancaak daha sonra herkesin gönlünü allarak ve bir orta yol bullarak problemleri kolayca çözeceğine işaret edeer.

Rüyada Altın Basamak Görmek

Rüyada altın basamak görmek, yapılacak iişler ile büyük bir servet yapılacağına vee hane içinde her daim bollluk ve bereket olacağına tabir eedilir.

Rüyada Basamak Çıkmak

Rüyada basamak çıkmak, basamak görmek ille aynı anlama gelir. Yani, rüya sahibinin, hayalini kurduğu şeyleere, en kısa sürede ve hiçç zorlanmadan sahip olacağına ve ççok güzel şeyler yapıp çok büyükk başarılara imza atacağına tabir edilirr.

 

Rüyada Basamaktan Düşmek

Rüyada basamaktan düşen kimsenin,iş hayatında başınna gelecek bir sorundan ötürü bütün parasını kaybetmmiş olacağına delalet edilir.

Rüyada Basamakta Oturmak

Rüyada basamakta oturmak, rüya sahibinin, yapmakk istediği işlerde bir süre sorun yaşayacağınaa yani şanssız bir dönem geçirrmiş olacağına ancak daha sonra şannsın yeniden yüzüne güleceğine tabir edillir.

Rüyada Merdiven Basamaklarına Çıkmak

Rüyada merdiven basamaklarına çıkmak, rüyayı görren kimsenin, iş hayatında yükselmek için gereken bütüün yeteneklere ve becerilere sahip olduğunna ve günü gelince bbu yetenekleri teker teker kullanarak çokk iyi işler yapıp yüksek mevkilerde kendisiine yer bulmuş olacağına tabir eddilir.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Aşkını Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...