Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada bebek sahibi olmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Bebek Sahibi Olmak ruya tabiri ve ruya yorumları bebek sahibi olmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada bebek sahibi olmak, kısa zamaanda duyacağınız sevinçli bir haberdir. Eğer acil ihtiyaçları ve istekleri olaan ya da bazı konularda endişeleeri bulunan bir şahıs bu rüüyayı görse bütün sıkıntılarından kurtularak mutlulluğa ve huzura kavuşur. Bu rüya iş hayatında başarıyı eldde etmeye, özel hayatında her şşeyin yolunda gideceğine, düşmanlarına galip geelip her türlü kötülükten korunmaya delallettir. Rüyasında çok güzel bir bebek ssahibi olan hayırlı bir kısmet sonucundda evlenir ve mutlu bir yuvvaya kavuşur.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Bu rüya çalışmalar sonucunda başarının eelde edilememesine ve rüyayı görenin yapmak istediğii çok şeye muktedir olamamasına alameet eder. Bu rüyayı gören gerçekleştirdiği işlerinde bazzı zararlara uğrar veya zarar uğradıktan ssonra işlerini düzelterek tekrardan feraha eerer.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Bu rüya fıtrat olarak değişmeye, hataalar veya günahlar işlemeye, bir durumdan başka biir duruma geçmeye yorumlanır. Rüyada yeniden bebek olduğunu gören hatalaarından pişman olarak tövbe eder. Bu rüya bütün kötülüklerden sıyrılmaya, kötüü arkadaşları terk etmeye, durumun iyileşmesine, emniyette olmaaya, kötü karakterli bir idareciye, sıkıntıdaan sonra ele geçecek paaraya ve zenginleşmeye de yorumlanır.

 

Rüyada Bir Bebeği Uyuttuğunu Görmek

Bu rüya çalışmanın vermiş olduğu yorgunnluk, rüyayı gören insanın içinde bulunmuş oldduğu bitkin ruh hali ve üümitsizliğe düşen bir kişidir. Aslında sabretmeyi ve sabrın sonucunda biirçok nimete kavuşulacağını haber veren güzel biir rüyadır; rüya sahibine bir öğütttür.

Rüyada Çocuk Doktoru Görmek

Bu rüya insanlara öğüt veren bbilgili ve görgülü bir adamdır. Böyle bir rüya gören ahlaklı bbir adamın yanında iş bulur veya bu adamlla dost olur. Bu rüya sıkıntılardan feraha ermeye, kısaa süreli hastalıklara, hastalıktan şifa bulmaya işaret edder. Yine bazı yorumculara göre rüyada görülenn çocuk doktoru sırların ifşa olmasına, utanılacak haarekette bulunmaya, istenmeyen bir durumla kaarşı karşı tarafa kalınmasına yorulmakttadır.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kör Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...