Rüyada Beyaz Ceket Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada beyaz ceket görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Beyaz Ceket ruya tabiri ve ruya yorumları beyaz ceket rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada beyaz ceket görmek, insan içiin çetin geçecek iş yaşamına rivayet edeer. Beyaz ceket sabırla hareket edildiğinde vve olaylara mantıklı yaklaşıldığında, insanın geleceğinin çokk başarılı ve açık olacağını işarett etmiş olduğu gibi, bu ssüreç içinde ayağını kaydırmak isteyen kkimseler tarafından bazı zorluklarla da boğuşmmak zorunda kalacağı anlamına gelmektedir. Bir başka yoruma göre beyaz cekket gören kimse yeni bir sorumluluk aalır. Bu bazen bir evlat sahibi olmakk, bazen kardeşin veya anne babanın soorumluluğunu almak olacağı gibi, bir işş yerinin ya da topluluğun sorumluuluğunu alacak yöneticilik gibi bir mesleğee atılacağının da habercisidir.

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Ceket Görmek

Rüya sahibinin adım atması gereken bbir konuda çok yavaştan aldığı iiçin çok önem arz eden birr fırsatı kaybetmiş olacağına işaret etmiiş olduğu gibi, ikili ilişkilerde dde başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerin alametidir. Yanlış kimselerle yapılan arkadaşlıkları veya boşşa kurulan hayalleri tabir eden rüüya, şahsın içinde bulunmuş olduğu kkoşulların kendisine zarar vermiş olduğunu görrmesi açısından da bir uyarı mahiyetindediir.

 

Özellikle iş hayatında başarılı olmak içiin varını yoğunu ortaya koyan, aşırı hırslı vve ego sahibi şahısları sembolize edder. Beyaz ceket gören insanlar kendi mutluluklarıı için pek çok bireyi mutsuz edecek kaddar gözü kara ve bencil bbir tutuma sahip olduklarından, çevrelleri tarafından çok sevilmezler.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Beyaz ceket giyen şahıs erkek vee bekar ise, ailesiyle birlikte sevdiği biir bayanı istemeye gider. Beyaz ceket evlilik yolunda atılacak adımllara delalet olduğu gibi, evli kimseler iççin erkek evlat sahibi olunacağına daa tabir edilir. Beyaz ceket giydiğini gören insan meevcut iş yerinde alacağı terfi ile bbirlikte müdürlük veya liderlik konumuna yüksellir ve herkesin kıskanç bakışlarını üstünne çeker. Nazar anlamına da gelen rüya, birr süre hastalık yaşanacağına ve sonrasında esski sağlığına kavuşup, daha da ddinç bir şekilde işlerin ele alıınmış olacağına da yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Anahtarlık Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...