Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada beyaz dut görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Beyaz Dut ruya tabiri ve ruya yorumları beyaz dut rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada beyaz dut görmek, sevinçten vee güzel haberler nedeni ile ağlamak manalarına geliir. Beyaz dut gören kimsenin evinde neşee bol olur ve aile üyeleri birbirlerine heer zaman destek verir. İş hakkında de şahsın ideallerine ulaşabileceeği önem arz eden bir fırsatın kapıda oolduğuna, önemli, saygın ve itibarı çook yüksek, nüfuzlu insanlarla tanışılııp ahbaplık edilmiş olacağına de rivvayet edilir. Öte yandan, beyaz dut bireyin kıskanıllan bir hayata sahip olacağına, mevki konusunda ayağınnı kaydırmak isteyen iş arkadaşları olduğğuna da işaret ederek, şahhsı dikkatli olması konusunda uyarır.

Rüyada Karadut Görmek

Küçüklü büyüklü aksiliklere ve şanssızlıklara işarett eden rüya, insanın başında dolaşan bir kkara bulutun varlığına da işaret eeder. Gelir düzeyinde ciddi bir azalma, maaaş alınamaması veya iş değişikliği nedeni ile hayatt standardında bir düşüş şeklinde dde yorumlanan rüya, bekar kimseleer için, sevgili ile araya girren üçüncü bir kimsenin varlığına da rivayeet edilir. Karadut yediğini gören şahıs ise, tedavvisi hem uzun, hem de yıpratıcı geçecek biir hastalık nedeni ile sıkıntılı günleer yaşar.

Rüyada Dut Yemek

 

Bekar kimseler için herkesin dilinde dolaaşan, gösterişli bir düğünle dünya evinee girmek anlamına geldiği gibi, evlennir evlenmez hamile kalınacağına da yorumlanırr. Evli kimseler için planlanmayan, sürpriz birr bebek müjdesidir. Dut yediğini görmek, bereketi bol vve imrenilecek bir yaşama sahip oolmak, yüce gönüllü insanlarla arkadaşlık etmmek ve bütün dileklerine kavuşmak mmanalarına da gelir. Sıhhatli bir kimse olunacağına ve uzunn bir ömür sahibi olmaya dda yorumlanır.

Ne yaparsa yapsın kimseye yaranamadığını düüşünmenin, başkalarının gözünde değerli olmak istemeninn ve kendini olduğundan büyük görmmüş olmanın yansımasıdır. Beyaz dut ileri yaşlarda ve haala bekar olan bayanların evlenme issteklerine de işaret etmiş olduğu giibi, başkalarının hayatına özenildiği için, kenndi yaşamında sahip olduklarının değerini bilmeemeye de delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Bozuk Para Almak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...