Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada beyaz güvercin görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Beyaz Güvercin ruya tabiri ve rüya yorumları beyaz güvercin rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada beyaz güvercin görmek, rüyayı göreen kimsenin, iş hayatında yapmış olacağı prrojeler ve gerçekleştirmek istediği çalışmalar içiin uzun zamandır beklemiş olduğu haayırlı ve güzel haberleri alıp ççok büyük ve yorucu bir süreece gireceğine alamet edilir. Ayrıca, aile hayatında yaşanmış olan olayylar hakkında çok güzel ve mutluluk veerici haberler alınmış olacağına tabir eddilir.

Rüyada Güvercin Olmak

Rüyada güvercin olmak, rüya sahibinin, ççok iyi bir insan olmasından ötürü kendisini kıskaanan ve düşmanlık eden bir kimseenin yapmış olacağı bir işşi eline alıp hayırlı bir iişe çevireceğine rivayet eder.

Rüyada Güvercin Eti Yemek

Rüyada güvercin eti yemek, rüyayı göören insanın, iş hayatında çok iyi işlerre girmesi ile çok para kazzanıp mal mülk sahibi olacağına alaamet eder.

 Rüyada Güvercin Görmek

Rüyada güvercin görmek, rüyayı gören insanınn, iş hayatı ya da eğitim hayatı hakkındda çok güzel ve yeni yollarr açacak bir haber alaacağına delalet edilir.

Rüyada Beyaz Güvercin Avlamak

Rüyada beyaz güvercin avlamak, rüya sahibininn, iş hayatında ya da aaile hayatında çok güzel ve bbüyük kısmetler ile karşılaşmış olacağına vee bu vesileyle hem güzel vve huzurlu hem de sağlıklı vee rahat bir hayat süreceğine yorrumlanır.

 

Rüyada Ölü Güvercin Görmek

Rüyada ölü güvercin görmek, rüyayı göören şahsın, aile hayatında kıskançlık, parasızlık ggibi sorunlardan ötürü yaşanacak bir tartışmaadan sonra bir ayrılık yaşanacağına alamett edilir. Aynı zamanda, uzun senelerdir birlikte olann sevgililerin çeşitli sorunlardan ötürü ayrılmalarına alameet eder.

Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek, rüya sahibbinin, iş hayatında eline geçen paaranın ya da malın büyük birr kısmını yardıma muhtaç insanlara harrcayıp yardım ettiğine ve bu yardıımlarının Allah katında çok büyük ssevap aldığına alamet edilir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Yakalanmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...