Rüyada Beyaz Tül Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada beyaz tül görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Beyaz Tül ruya tabiri ve rüya yorumları beyaz tül rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada beyaz tül görmek, yarım kaalmış bir işin bireyin ayağına dolandığını ve buu işi bitirmek üzere harekete geçeeceğini bildirir. Beyaz tül henüz tamamlanmamış kısmete dde işaret etmiş olduğu gibi, bekar kimseler içiin güzel tanışmalara veya imkanlara haberciidir. Elinde beyaz tül tutan kimsenin dilleklerinin gerçek olması için henüz zaman tamamlanmamıştır. Temiz bir hayata ve vicdan sahibbi insanlara da yorumlanan rüya, İslami açıdan çook büyük bir sevap işleneceği, Allah katında makbul bir innsan olunacağının da tabiridir.

Rüyada Beyaz Tül Almak

Evi için, perde gibi bir ihtiyyaca yönelik tül aldığını gören şahsın çevresinde kendisinne yardımcı olan iyi dostları bulunnur. Bekar kimseler için, ev bark sahibii, para ile ilgili konularda herhangi bir sıkınntısı olmayan, kendisi kadar sevdiklerinin dde rahatını düşünen bir kısmeet çıkacağını bildirir. Beyaz tül alıp elbise diktiğini göören kimseler bekar ise yakın zamanda evlilik karaarı alınmış olacağına işarettir. Öte yandan evli kimseler için sünneet, doğum günü, kız isteme gibi önem arzz eden kutlamalara da yorulur.

Evlenmek isteyen insanların hayallerini sembolize edeen rüya,  temiz duyguları, iyi niyyeti ve vicdanlı şahısları de simgeller. Hayatın güzel yanlarının görüldüğünü, başka bbirilerine yardım ederek de mutlu olunduğuunu, bencillikten uzak yaşanıldığını da iifade eder.

 

Rüyada Beyaz Tülden Duvak Görmek

Duvak özellikle genç kızlar için sonn derece hayırlı bir rüyadır. Beyaz tülden yapılmış olan duvak taktığıını gören kişi, gönlündeki kimseyle, hayalindeki gibi biir düğünle dünya evine girer vee kendisi için çok haayırlı bir izdivaç yapmış olur. Evli kimseler için evladının mürüvvetini ggörmek, başarısı ile sevinmek manalarına da gelir. Beyaz bir duvak takan insan yaşamıın tüm nimetlerinden yararlanır ve dertten uzak, tasassız, mutlu bir hayata kavuşur. Ağzının tadı hiç kaçmaz ve eetrafında her zaman aranılan, sevilen ve sayılan biir şahıs olur.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Kargo Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ruyamda pazarda dolasiyorum butun tezgahlarda bembeyaz tul satiliyor almiyorum kimin oldugunu bilmedigim bir erkek cocuk var yanimda onu dovuyorlar kurtariyorum annemin evine gidiyorum sacimi siyaha boyuyorum kucuk cocugun sacinida boyuyorum tanimadigim birkac kisinin sacinida boyuyorum sonra yikiyorum sonra uzerim yari acik ucar gibi araba kullaniyorum yanimdan yakisikli biri geciyor onu cok begeniyorum ama olmaz diyorum ben evliyim annemin evine gidiyorum komsular senin cok dedikodunu yapiyorlar dedi ruyam karisti tatli ikram ediyorum bulasik yikiyorum ama herkes benim dedikodumy yapiyo bende kendimi aklamaya calisiyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...