Rüyada Beyaz Tülbent Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada beyaz tülbent görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Beyaz Tülbent ruya tabiri ve ruya yorumları beyaz tülbent rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada beyaz tülbent görmek, evlenilecek kimsennin iffetine aşırı titizlendiğine, kul hakkı yemeden ömmrünü tamamlamak istediğine ve herkes tarafıından takdirle karşılanan işler yaptığına,, günaha düşmemek için ağzından ddua düşürmediğine rivayet eder. rüyayı gören şahıs için etrafındaki hayırllı insanlara ve bol kısmete de tabir eddilen rüya, niyet edilen işlerde bbaşarı kazanmak, edilen duaların karşılıığını en iyi şekilde almak anlamındadıır. Başına beyaz tülbent bağlamak uzun ömmürlü olmaya ve evlatlarını evlendirip, mürüvvetlerini görmeye yorumlanırr. Eskimiş beyaz tülbent ise hasret çekiilen bir kimseyle nihayet buluşmaya, o kimseyi göörerek mutlu olmaya işaret eder. Bekar insanlar için ani gelişen biir nikaha yorumlandığı gibi, kısa süre sonra dda hamile kalındığı haberiyle sevinç gözyyaşı döküleceğine alamettir.

Rüyada Yırtık Beyaz Tülbent Görmek

Bozulan evlilik veya atılan nişan deemektir ve insanın gönül yarası çekeceğiine, sevdiğinden ayrı kalmış olacağına aalamet eder. Geçmişten bugüne kadar taşınan bir yüükün bireyi zorlamaya başladığını da bildiiren rüya, anlayışsız yöneticilerle çalışmaya, hakkınnı başkalarının almasına ve beklenen saygıyıı görememeye rivayet eder. Tamamen iyi niyetlerle girişilen bir işiin sonucunun umulmayan şekilde gelişmesi yüzündeen şahsın yakın etrafına karşı uttanç içinde kalmış olacağına da ttabir eder.

 

Vicdanını temizlemek, rahatlamak isteyen kimselerin yaşadııklarını yeniden gözden geçirdikleri bir süreçte olduklarını, huzurrsuzluklarını yok edebilmek için kendilerini hakklı çıkarma ihtiyacı duyduklarını bildiirir.

Rüyada Başına Beyaz Tülbent Bağlamak

Bekarların kısmetleri çıkmış olacağına ve bbu kimselerden biri ile kısa sürede evlenme kkararı alınmış olacağına tabir edilir. Boşanmış kimseler için eşlerinin kendilerine geeri döneceğine, yuvalarını tekrardan kuracaklarına müjde verir. Erkekler için bu rüya açacakları işş yerine, memurlarsa ayrılarak ticaret hayatında itibarlı bbir başlangıç yapacaklarına delalet eder vee şahsın kazandığı paraya şükreeden, gözü yükseklerde olmayan ve keendi rahatı kadar başkalarının rahatını da düşüünen biri olduğunu ifade eder.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Nişanlanma Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...