Rüyada Bindallı Giymek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada bindallı giymek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Bindallı Giymek ruya tabiri ve rüya yorumları bindallı giymek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada bindallı giymek, bekar kimseler içinn hayırlı bir kısmetin çıkmasına, evlenmeye, eevliler içinse mutlu ve huzurlu bbir aile ortamına, kimsenin güzel birr yuva kurmasına alamettir. Bindallı süslü ve işlemeliyse zengin bbir kısmetinizin çıkacağına, sade bindallı sade amaa güzel hayat yaşayacağınıza, gösterişli birr bindallı çok yüksek bir mevkkiye sahip, çok zengin bir inssan ile evleneceğinize delalettir.

Rüyada Bindallının Yırtılması

Rüyada giydiği bindallı yırtılan şahıs kkendisine müsait olmayan bir kimseye gönlünü kkaptırır. Bu rüya, sizin için hayırsız olacaak bir ilişkiye alamet eder. Kötü niyetli ve ahlaksız bir aadamın sizi kandıracağına; fakat daha sonra oo kişiden kurtularak kendinize münasip bbir şahıs ile evleneceğinize delalettir.

Rüyada Renkli Bindallı Görmek

Rüyasında kırmızı bir bindallı giyen kişşi kendisine aşık olan ve elinden gelldiğince mutlu etmeye çalışan, iyi huyylu bir adamla evlenir; yeşil bindallıı dindar, ibadetlerini tam yapan vve sakin bir adama; sarı bbindallı eşinizin bazı rahatsızlıklar geçirmiş olacaağına ve bunların evlendikten sonra olaccağına; siyah bindallı asil bir aillenin oğluyla evleneceğinize ve etrafınızda bböyle insanların olacağına alamettir. Evli bayanlar içinse bu rüya eşlleri ile tabir olunur.

 

Rüyada Bindallıyla Gezmek

Rüyasında bindallı giyip etrafta dolaşan kiimse, etrafından oldukça büyük bir ilgi görürr, gerçek hayatta da süslenip giyineceğii ve herkesin dikkatini çekeceği birr toplantıya katılır.

Rüyada Bir Erkeğin Bindallı Giymesi

Bekar bir erkek bindallı giydiğini ggörse ne istese yapmış olacağı ve ağzına bbakacağı bir eşe sahip olur. bu rüya erkekler için evlilik hayatındda kadının sözünü dinlemeye, evi iktisatlı bir haanımın çekip çevirmesine veya kendisinden ddaha akıllı ve ailesine kkarşı daha toleranslı bir hanımla evvlenmeye alamettir. Evli kimseler içinse bu rüya eşlerininn sembolüdür.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada İrmik Helvası Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben sözlüyüm. bu aralar sözlümle aramızda soğukluk var. her namazımda da Allah'a hayırlısını versin diyorum. öyle derken uyudum ve şöyle bir rüya gördüm: benim Allah izin verirse 15 güne nişanım var. bunun için gelinlik abiye bakıyorum. pat diye üstüne bir bin dalı geldi. kırmızı kumaştan üstünde altın sarısı renginde işlemeler vardı ama beğendim. fakat hatırladığım herkes çok sade dedi. nişanda bu giyilmez falan. aklıma takıldı yorumlar mısınız...


#2 ,

Rüyada bir okul gibi sanırım ilk önce sokakta
Tayim sonra dışarı kaldırım gibi yerde oturuyorum sonra kafe gibi bir yerdeyim erdem diye Arkadas geliyor sonra onunla sohbet ediyoruz sonra ders varmış galiba kız arkadaşlar balkonda duran hocadan para istiyor üç TL çay için hoca bozuk para atıyor bize çay .Sonra kızlar birden derse giriyor bende hoca yok diye pat diye giriyor um hemen çıkıyorum hoca bana baya kizmis neyse bende etrafı dönüyorum hoca görmesin diye camlarda n eğilerek geçiyorum sonra kizlar diyor hoca kızdı sonra ben kurabiye yapmışım kakaolu ıslak kurabiye sonra hoca erkek iken bayan oldu yanıma geldi ben kus gibi davranıyor um hoca bende bir kaç tane alayım diyor verdim oda birşey yapmış neyse benimkiler in yarısı Hindistan cevizli üstü başka türlü Dr vardı onu kabul etti kendi Aliyor bende veriyor um alırken dağıttı biraz .Erdem diye Arkadas sürekli yanımda idi sohbet felan ettik .Normalde konuşmuyoruz sık sık görüşen biri değil um orda çok samimi idik.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...