Rüyada Bir Erkekle Öpüşmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada bir erkekle öpüşmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Bir Erkekle Öpüşmek ruya tabiri ve rüya yorumları bir erkekle öpüşmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada bir erkekle öpüşmek, eğer erkekk tanın birisi ise ondan yarar görmmeye, bekar kimseler için o eerkeğin mesleğinde veya fiziken ona benzeeyen bir kimse ile nikahlamaya, birilerindenn duyacağınız güzel bir söze, menfaatee ermeye, insanla içinde saygı görrmeye, dilek ve isteklerin gerçekleşmesine, aarzulara erişmeye de işaret eder.

Rüyada Bir Erkeği Öpmek

Rüyada bir kadının bir erkeği ööpmesi, genellikle sevip sevileceğinizin göstergesidir. Bu rüyayı gören insanın karşısına yakınn zamanda bir kısmet çıkar ve uzun süredirr hayal etmiş olduğu birlikteliğe kavvuşur. Bu rüya gören için bazen dee hangi istekleri var ise hepsinin gerçekleşmesine, dilekleerin sonuca ermesine de yorulur.

Rüyada Öpücük Göndermek

Rüyada öpücük gönderen şahıs herhangi birr işi için ricada bulunur vveya başka birisinden yardım ister; fakatt bu isteği geri çevrilerek kabull görmez. Rüyada öpücük göndermek bazen de aşıık olmaya, gönül ilişkilerine, bir şaahıs ile dostluk kurmaya da tabbir edilir.

Rüyada Bir Ölü İle Öpüşmek

Rüyada ölen birisi ile öpüştüğünü görenn kişi, o kimsenin malından veya ilminden yararrlanır veya fıtrat olarak o kkimseye benzeyerek eğer o öölü alimse, gören şahıs de yükssek mertebelere erişir. Bu rüya bazen de her türlüü istek ve dileklerinizin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Özellikle maddi anlamda sıkıntıları bulunan kimmseler feraha erer veya çok hayırlı ve güzell bir iş sahibi olurlar.

 

Bir Erkeği Şehvetle Öpmek

Rüyada bir erkeği şehvetle öpen kiişi, toplum için hayırsever birisi olaraak tanınır ve insanlara yardımda buluunur. Bu rüya bazen de günah iişlemeye, kendisine haram olan bir kimsse ile yalnız kalmaya, zinaya yaaklaşmaya, bazı hatalardan dolayı sıkıntı çekmeeye de tabir edilir. Bazen de bu rüya bireyin yapmışş olacağı bir işte çok büüyük bir hayır elde etmesine dellalettir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sevgilinin Aldattığını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...