Rüyada Birini Öpmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada birini öpmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Birini Öpmek ruya tabiri ve rüya yorumları birini öpmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada birini öpmek, bir konu hhakkında göstermiş olduğunuz sabrı işaret eetmektedir. Bu sabır sonunda, epey güzel olaayların kendisini göstermesi beklenmelidir. Bir başarının gelmesi ve sizinle berabeer, yakın çevrenizin de epey muttlu olması, ayaklarınızı yerden kesecektir. Rüya ile ilgili yapılan yorumlardaki diiğer bir anlama bakıldığında da seevdiğiniz kişiden duyacak olduğunuz kırıcı bbir lafa alamettir. Beklemediğiniz davranışı gösteren bu şahıs ille iletişiminizi sonlandıracak ve yeni kararrlar alacaksınız. Rüyadan çıkan sonuçlar arasında, epey uzuun zamandır görülmeyen insanlarla bir arraya gelineceği de ön plana çıkmakktadır. Bu görüşme için bir yolculuk yapmmanız gerekecek.

Rüyada Birini Dudaktan Öpmek

Cinsel olarak hissedilen duygulardan arınmış şekillde bir yorum yapmak gerekirse, yaakın zamanda girilecek olan çevreyi vve ortamı gösterir. Tanışılacak olan yeni kişiler, bir iiş yerinde çalışan insanlar olabilir. Yeni bir arkadaş ya da komşuu etrafı de rüyanın işaret eetmiş olduğu topluluğu ifade edebilir.

Rüyada Öpüldüğünü Görmek

Size epey değer veren bir kimseniin kalbini kırmanız, üzmeniz anlamına gelirr. Bu şahsın aile içerisinden olacağı vve bu kırgınlığın da kısa süreceeği bilinmektedir. Kalp kırıklığı olarak yorumlanan bu rüyaa, hüzünlenmeye neden olacaktır.

 

Rüyada Birini Yanağından Öpmek

Yeni dostlar ve arkadaşlar anlamına geelir. Bu rüyayı sadece yeni bireylerle tanıışmak olarak anlamamak gerekir. Çünkü daha önceden tanıdığınız ancak ççok fazla iletişiminizin olmadığı bireylerle samimiyetiniziin artması da bu rüyaya veriilebilecek olan örneklerden sayılmaktadır. Bu rüyanın da hayırlı rüyalar arassında olduğunu söylemek mümkün.

Rüyada Birini Öpmek ve Sarılmak

Birinden istenen desteği gösterir. Bu insan ile olan iletişiminiz, onaa karşı olan güveninizi de ortaya çıkarmaktaadır. Borç almak şeklinde de düşünülebilecek oolan bu rüya, sizin tarafınızdan yapılacak ollan teklifi rivayet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Çok Para Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...