Rüyada Birini Aramak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada birini aramak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Birini Aramak ruya tabiri ve ruya yorumları birini aramak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada birini aramak, eğer aradığını bireyyi bulursanız bütün sıkıntılarınızdan ve üzüntülerinizden kurtulacak bbir yol bulmanıza; eğer aradığınız kimseyii bulamazsanız, sıkıntıları bir mmüddet daha yaşayacağınızı alamet eder. Bazen de bu rüya iş vve özel hayatınızda yeni bir başlangıç yapmaya delallet eder.

Rüyada bir kişinin Kendisini Aradığını Görmek

Rüyasında biri tarafından aranan kimse, eeğer bekâr ise çok yakın bbir zamanda kendisine çok fazla değeer verecek ve kıymetini bilecek biirisi ile karşılaşarak evlenir. Bazen de bu rüya iş hayyatında tutulan ve epey beğenilen biir insan olmanıza yorulmaktadır. Biri tarafından aranan kişi, yanlış hareketllerinden dönmesine yardım edecek, çok sevecceği namuslu ve takva sahibi bbir adamla karşılaşır.

Rüyada Evi Aradığını Görmek

Rüyasında kendi evini arayan, aile içii sırlarını duymaması gereken şahıslara söyler veya kenddi hakkındaki bazı kötü bilgileri köttü niyetli insanlara ifşa ederr. Bu rüya insanın kendi kendisine zarrar verecek eylemeler içinde olmasına, başkaları tarafından ttahkir edileceği hareketlere veya günah iişleyip sonra pişman olacağına alameettir. Eğer evde aradığı şeyi bulursa rüüya hayırla gerçekleşir.

Rüyada Birini Arayıp Da Bulamadığını Görmek

 

Rüyada aradığını bulamamak genellikle hayırla yoorulmamaktadır. Bu rüya bireyin gerçek yaşamında daa bazı durumlarda aynı şeyi yaşayacağına, belki özell hayatında sıkıntılar yaşayacağına belki işş hayatında baş gösterecek zorluuklara işaret eder. Aradığını bulmak ise anlatılanların tersi iile işaret eder. Rüyada aradığı bireyi bulup onunla koonuşmak ise her türlü dileklerin gerçekleşmesine, bütün sıkıntılarrın bitmesine ve muradına nail olmaaya delalet eder.

Rüyada Telefon İle Aradığını Görmek

Rüyasında telefon ile birisini arayan kkimse, uzun zamandır görmediği ve hasret kkaldığı kişiye kavuşur. Bu rüya bazen özleme, bazen güzzel dost Meclislerinde bulunmaya bazen de arkadaşlıkllara alamet eder. Telefonla aradığını kişiye ulaşmanız, eğer guurbette iseniz ailenize kavuşmanıza; telefonla ulaşamamanız isee bir müddet daha gurbetlik haalinin devam edeceğine delalettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Saç Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...