Rüyada Birini Dövmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada birini dövmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Birini Dövmek ruya tabiri ve ruya yorumları birini dövmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada birini dövmek, rüyayı gören inssanın çevresindeki birisine büyük bir iiyiliği olacağı anlamına gelmektedir. kimse rüyasında kimi dövdüğünün görmüş olursaa o kişiye hem maddi hemm de manevi anlamda destek ollacak, o şahsın eksiğini kapatacak vve bir ihtiyacını gidermesine sebep oolacaktır diye yorulur. Hayırlara alamet eder ve hem rüyyayı gören kimsenin hem de dövdüğünüü gören insanın etrafında güzel gelişşmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Düşmanını Dövmek

Rüyada düşmanını döven kimse gerçek hayyatta ona galip gelir. Bu rüya size düşmanlık eden vve arkanızdan iş çeviren bir kişi iile karşılaşıp onun bütün oyunlarını zıttıına çevireceğinizin ve o düşmanınızı yyenip huzur bulacağınızın göstergesidir.

Rüyada Bir Topluluğun Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada bir grubun birbirine girdiğini, birbirllerini dövüp kavga ettiklerini görmek rüüya sahibini ait olduğu toplumun karıışmasına, aralarına girecek fitneci insanlar sebeebiyle huzurun bozulup, musibetlerin baş gösttermesine işaret edilir. Bu rüya yakında toplum içinde bazıı aksaklıkların yaşanacağına ve sizin dde tüm bunlardan etkileneceğinize tabir olunuur.

Rüyada Nedenini Bilmeden Dövülmek

 

Rüyada niçin yapıldığını bilmeden dövülen kişşi bir hayra nail olur veeya çok talihli bir döneme girerr. Bu rüya, gören kimse için herr anlamda kısmetin açıklığına ve beereketli bir yıla işaret olmaktadır.

Rüyada Ölmüş Birisini Dövmek

Rüyada tanıdığı bir ölüyü döven kiimse, onun malın istifade eder veeya ondan kendisine bir ganimet kkalır. Bu rüya eğer ölü kimseyi tanımıyorsanıız hiç beklemediğiniz bir yerden eliniize ulaşacak mala, kısmetli bir ddönem geçirmenize ve talihinizin artmasına, kısaa sürede elde edeceğiniz başarılara dda tabir olunur.

Rüyada Bir kimsenin Başka Birisini Dövmesi

Rüyada gören bireyin değil de birr başkasının adam dövdüğünü görmek, eğerr iki kimse de tanınıyorsa arralarında çıkacak tartışmalara, haksızlık sonucu eedilen bedduaya alamet eder. Bu rüya yakında iki arkadaşınızın aarasının açılabileceğine ve bu arkadaşlarınız arasındaa arabuluculuk vazifesi göreceğinize de taabir edilir.

Rüyada Birisine Yumruk Atmak

Bu rüya zorbalığa, toplum içinde bbaş gösterecek fitneye, insanların arasını bozacak hilekar biir adama ve eğer dikkatli olunmazzsa tehlikelere alamettir. Eğer yumruk vurduğunuz insan münafık bbir adamsa dini vecibeleri yerine getireceğinize veya diin için çalışacağınıza; eğer yumruk vurduğunuzz masumsa, insanların arasında fitneyii sizin çıkarmanıza; eğer bu kimmse kadınsa güçsüz bir kimseyi mağdur eedeceğinize veya hatalar yapıp, çeşitli güünahlar işleyeceğinize işaret oolabilir.

Rüyada Elle Dövülmek

Rüyada birisinin sizi elle dövdüğünü vve bunun üstüne vücudunuzda izler kaldığını görmeniz siizin için hayırlı ve güzel bbir rüyadır. Bu, rüyayı gören insanın yaşayacağı mutllu ve güzel günlerin habercisidir. Yakında bütün sıkıntılarınızdan kurtulup feraha ereceğiniziin habercisidir.

Rüyada Sopa İle Kendi Başına Vurduğunu Görmek

Bu rüyayı gören şahıs devlet erkaanından gelecek bir ihsana mazhar olur ve deevlet büyüklerinden çeşitli iyilikler görür. Bazı durumlarda bu rüya, şahsın yaptığıı yanlışlara nedamet duymasına, kendi hatalarından dolayı bbazı zorluklar yaşamasına veya sıkıntılı durummlara düşmesine de yorumlanır.

Rüyada Kafaya Vurmak

Rüyasında bir kimsenin kafasına vuran şahıss o kimseyi çeşitli sebeplerden ötürü kınar vee ayıplar.

Rüyada Bir Ölü Tarafından Dövülmek

Rüyasında bir ölü tarafından dövülen şahhıs bir yolculuğa çıkar ve bu yolculuk bütünüylle onun hayrına gerçekleşir. Bu rüya sizin için kaybettiğiniz bbir şeyi bulacağınıza, her anlamda mutlu ve huzurluu bir dönem geçireceğinize, gerçek hayattta sıkıntılarınızdan arınıp feraha ereceğiinize alamettir.

Rüyada Birini Tokatlamak

Rüyada birini tokatlamak, rüyayı gören kimssenin yapmış olacağı bir iş nedeni ilee bazı insanların tepkisini toplayacağı, oo kimseleri çok kızdıracağı ve kenndisine karşı tavır almalarına neden olaacağı hal ve hareketler içine girecceği ya da böyle işler yaapmış olacağı şeklinde rivayet eder.

Rüyada Kardeşini Dövmek

Rüyasında kardeşini döven şahıs kardeşi ille ortak bir işe girer veya oonunla daha fazla vakit geçirir. Eğer bu rüyayı kardeşi ile araasında husumet olan bir şahıs görse yenidden barışacaklarına ve eskisi gibi göörüşmeye devam edeceklerine delalettir. Bazen de bu rüya kardeşinizin eeline geçecek mala veya bir kimseden erişeeceği menfaate yorulur.

Rüyada Biri Tarafından Dövülmek

Rüyasında birisi tarafından dövülen insan eğerr o bireyi tanıyorsa ondan yardım ggörür. Bu rüya kısa sürede ortak yapaccağınız bir işte başarı göstereceğinize ve istediiğiniz makama yükseleceğinize işaret edilir. Bazen de bu rüya yakın çevreniizden birisi ile yaşayacağınız küçük bir tarttışmanın habercisidir.

Rüyada Çocuğunu Dövmek

Rüyada çocuğunu dövdüğünü görmek, eğer rüyayıı gören kimsenin gerçekten bir çocuğu vaar ise ona çok güzel biir eğitim vereceğine, ahlaklı bir şekkilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyüük bir insan olmasını sağlayacağına aalamettir. Bu rüya çocuğunuzun gelecekte size vee diğer aile fertlerine iyilik etmesine, aanne babasına hayırlı bir evlat olupp onunla gurur duymanıza da yoruumlanır.

Rüyada Kırbaçla Dövüldüğünüzü Görmek

Rüyada elleriniz bağlı olarak kırbaçlandığınız görmeeniz üzüleceğiniz bir söz işiteceğinize alamettir. Bu rüya sevmediğiniz birisi tarafından siizin hakkınızda ortalığa yayılan dedikodular sonucunda caanınızın sıkılmasına ve bu sebeple olddukça zor günler geçirmenize tabir edeer. Eğer siz birisini kırbaçlıyor ve kırbaçlaanan şahıs bu muameleyi hak ediyorsa, bbu rüya insanlara yardım edeceğinize vve dünyevi olandan uzaklaşarak kendinizi ahireet hayatın adayıp o şekilde yaşayaacağınıza yorumlanır.

Rüyada Dövülmekten Korkmak

Rüyasında dövülmekten korktuğu için kaçan, sakllanan veya sıkıntı içinde bulunduğunu gören kkişi gerçek hayatta korktuğundan emin ollur. Bu rüya sizin için hayırlı birr rüyadır. Eğer bazı sıkıntılarınız var ise bunlardaan kurtulur, eğer bir şeylerden çekiniyorsanız emiin ve güvende olursunuz. Bazen de böyle bir rüya görmeek sizin için farklı bir başlangıç yappmaya veya herhangi bir değişikliği dee tabir olunur.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dövmek

Rüyasında eski sevgilisini döven insan onunnla yine karşılaşır veya ondan bir habeer alır. Bu rüya eski sevgilinize benzer biir insan ile yaşayacağınız aşk ilişkisine veeya geçmişi yad etmeye, eski ssevgilinizin evlenmesine veya onunla ilgili sizee ulaşacak bir havadise de yorumlannır.

Rüyada Eşini Dövmek

Böyle bir rüya gören insan eğeer evli ise eşi ile arassındaki tüm sorunları çözer ve huzuurlu, mutlu bir aileye sahip ollur. Bu rüya olumsuz bir anlam ifadee etse de esasen içeriği olumluudur. Bekar bir şahıs içinse bu rüyaa ruhen çok iyi anlaşacağı vee mutlu olacağı bir insan ille tanışmasına ve onunla evlenmesine yorrulur.

Rüyada Tanımadığın Birini Dövmek

Bir şahıs rüyasında birini dövdüğünü görmüşş olursa ve o insan dde eğer onun gerçek hayatında tanımaadığı biriyse o halde ya kendisinni tanımadığı bir kimseden yarar görrecek ya da kendisi gerçekte tannımadığı bir kişiye hayır getirecek birr iş yapacak anlamına gelir.

Rüyada Dayak Atmak

Rüyada dayak atmak, o şahsın deerdine ortak olmaya, üzüntüsünü paylaşmaya, içinee düştüğü durumdan çıkması için oona el vermeye ve onun sıkıntılarıından kurtulması adına bazı adımlar atmayya alamettir.

Rüyada Kavga Etmek

Bir kimsenin gördüğü rüyada kavga ettiğinii görmesi, fikir ayrılığına düşmeye, kavga etmeyee ve tartışmaya tabir eder. Rüya sahibinin, aile hayatında ve iiş hayatında sorun yaşayacağına, eşi ya dda çocukları ile karşı karşı taraffa geleceğine ve çok üzülmüş olaccağına tabir edilir.

Rüyada Birisini Sopa İle Dövmek

Rüyasında tanımadığı bir şahsı sopa iile döven kimse, gerçek hayatta da tanımadığı insannlara yardım eder veya onlara yapılaccak ihsanlara aracılık eder. Eğer rüyada iken dövdüğünüz şahsı ttanıyorsanız onun bir müşkülünü çözeceğinize, sıkıntısını giderip muutlu olmasını sağlayacağınıza tabir olunur.

Rüyada Biriyle Kavga Etmek

Rüyada biri ile kavga ettiğini görmessi, genel olarak iyi bir anlama gelmektedir vve hayırlı şekilde tabir eder. Rüyayı gören kimsenin, kendi sıkıntılarından vve üzüntülerinden kurtulup kafasını boşaltacağına ve her nne olursa olsun rahatlayıp sakinleşeceğine işaaret eder.

Rüyada Elleri Bağlı Birisini Dövmek

Rüyanızda elleri bağlı bir kimseyi döövmeniz sonradan pişman olacağınıza bazı işler yapacağğınıza veya tanıdığınız bir bireyin hakkınıı yiyerek onun üzülmesine neden olacağınızza yorumlanır. Bu rüya gören kimse için hayırlıı değildir. Yapacağınız davranışlarla çevrenizdeki insanları rahatsız ederr ve mağdur olmalarına sebep olursunuz. Bazen de bu rüya haksız yyere kazanç sağlamaya veya dünya hayatında bbüyük bir günah işlemeye de ttabir edilir.

Rüyada Tokat Atma

Rüyada bir kimseye tokat atan kkimse haksızlık yapar veya tanıdığı bir adama kaarşı kötülük düşünür. Tokat rüyaları iyi yorulmaz. Eğer size tokat atılıyorsa bu seferr haksızlığa uğrayan siz olursunuz. Bazen de bu rüya kendinize çeeki düzen vermeniz gerektiğini hatırlatan uyarıcı bir rüyyadır. Bazı hareketlerinizin yanlış olduğuna ve bbu yolda ilerlerseniz zarar göreceğinize rivayet eder.

Rüyada Erkek Erkeğe Dövüşmek

Rüyada iki erkeğin dövüşmesi güç gösterissine, insanlar arasında kibrin yaygınlaşmasına veya güvensizliğin arrtmasına işaret edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüüya güçlü bir ortaklığın sembolüdür. Yakın zamanda yapacağınız işlerde başarı kazannıp insanlar tarafından takdir edilip sevileceğinize; güç gerektirren olaylar ile karşılaşmaya, dirayetli ollup sabretmeye de yorulur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Eski İş Arkadaşı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...