Rüyada Birini Kurtarmak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada birini kurtarmak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Birini Kurtarmak ruya tabiri ve rüya yorumları birini kurtarmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada birini kurtarmak, rüyayı gören şahsınn, rüyada kurtardığı kimseyi tanıyorsa eğer bu kişiyee çok büyük bir yardımda bulunacağınna, sıkıntılarından ve problemlerinden kurtuulması için çok büyük bir desstek olacağına, hastalıkla ilgili bir durumu varr ise eğer elinden gelen herr şeyi yapacağına vee ailesi hakkında bir sorun varr ise eğer gerektiğinde arabuluculuk yapacağına yorumlannır.

Rüyada Birini Kurtardığını Görmek

Rüya sahibinin, kurtardığı insan bir tanıdığğı ise bu kişiye iş hayatındaa ya da aile hayatında yyaşamış olduğu bir sorunun çözümü iiçin maddi ya da manevi olaarak çok büyük bir yardımda bulunacağınna, bu yardım vesilesi ile buu şahsı çok büyük üzüntülere giirmekten alıkoyacağına ve neredeyse hayatını kurrtaracağına yorumlanır.

Rüyada bir kişinin Hayatını Kurtarmak

Rüyayı gören insanın, iş hayatında başıı sıkıştığı bir anda çok sevmişş olduğu ve çok güvendiği bbir kişiden yardım alacağına, bu kkişiden aldığı yardımla çok kişiyi şaşırrtacak bir projeye imza atacağına, rakkiplerini devre dışı bırakacağına, uzun zammandan beri hayal etmiş olduğu biir şeye kavuşacağına, çok daha rahatt ve çok daha yüksek biir öz güvenle hareket etme imkkânı bulmuş olacağına rivayet eder.

 

Rüyada Birini Boğulmaktan Kurtarmak

Rüya sahibinin çok tehlikeli bir olaylaa karşı karşı tarafa kalacağına, bu ddurumda hızlı karar vermesi gerektiği iiçin olaya müdahale etmek zorunda kalmışş olacağına ve çok soğukkanlı olaraak müdahale etmiş olduğu için oolayın üstesinden kolay bir şekilde geleeceğine ve herhangi bir sorun yaşamıyoor olacağına alamet eder.

Rüyada Birini Kurtarmaya Çalışmak

İş hayatında ve aile hayatında zoor bir dönem geçiren bir tanıdığa iiçinde bulunmuş olduğu durumu düzeltmesi iiçin tanıdıklar vasıtası ile yardımcı olmmaya çalışılacağına, eğer bu durum bbaşarılı olursa rüyayı gören kimse iile tanıdığı arasında çok büyük birr bağ kurulacağına ve çok büüyük bir huzura erileceğine de yorumlannmaktadır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Dans Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ben 16 yasindayim, ruyamda bir özürlü bebeği görüyorum, ona içim çok kaynamış oluyor. Tam o sırada yanımda konuşan iki kişi telaş ile gazete'de çocuğa zarar verdikleri için aranıyor oldukları görünüyor, bebeğe büyü yapıldığını öğreniyorum ve bunu şikayet etmek isterken nedenini bilmeden ben onların evine gitmiş oluyorum ve aralarında bir kadın beni ölümle tehdit ediyor ama ben ölümden korkmadığımı söyleyince sonrasında o kapıma geliyor ve bende sana büyü yaptım diyor ve bana çantamı veriyor içerisinde kavonozun içinde bir toz bulunuyor. Bu sırada çok korkuyorum ve olaylardan haberi olan annem toz'u ağzıma atmamı ve geri tükürmemi istiyor. Toz'u geri tüküreceğimi görüyorum ama o sırada uyanıyorum.Uyandıktan sonra çok etkilendiğim için rüyamı gerçek sanıp tükürdüm. Ve şunu hatırlatmak isterimki benimde bir özürlü kardeşim var hastalığı 14 yıldır belirlenmedi hocalar bunun tıp ile alakası olmadığını ve ona nazar değdiğini söylemişlerdi.


#2 ,

Rüyada esimi biri ölüme mahkum ediyor bu kişi bir kadın yasli bir kadın ve bende eşimin yavaş yavaş öldüğünü görüyorum ve son anda okadina yalvarircasina sarılarak esimi öldürme diye yalvarıyorum ve eşim kurtuluyor sonrasında o kadın kimse banyo yapmaya gidiyor bende onun banyoya giderken çıkardığı aldın bilekligini takip cikariyorum


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...