Rüyada Birini Sırtında Taşımak

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada birini sırtında taşımak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Birini Sırtında Taşımak ruya tabiri ve rüya yorumları birini sırtında taşımak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada birini sırtında taşımak, bireyin sırtıında taşıdığının sorumluluklarını yükleneceğine veya ona yardım edeceeğine alamet eder. Bu rüya gören şahsın yakın zaamanda birtakım sorumluluklar almak zorunda kalacağının veya üstünee yüklenecek ağır yüklerin işaretidir. Bazen de böyle bir rüya sırttta taşınan şahsın günahına girişmeye veya onun iile ilgili konuşup o kimseye zararr vermeye tabir eder. Sırta almak, geçim sağlamaya, para ille ilgili konularda insanlara yardım etmeye de yorulurr. Rüyasında bir kadını sırtına alan kişşi eğer erkekse yakında o kadına benzer bbirisi ile evlenir. Ölmüş birisini sırtına almak ise kimmsesiz bir kadınla evlenmeye delalete der. Rüyada sırtlanmak, başkalarının geçimini üstlenmeye, kazannç elde etmeye bazen de hata yapmaya yoruluur.

Rüyada Yük Görmek

Rüyada görülen yük bazen bir ggünaha, bazen geçim sıkıntısına bazen dee kişinim başına gelecek bir bellaya işaret edilir. Yüklerinden kurtulmak ferahlamaya, hatalara tövbe etmmeye, sıkıntıdan kurtulmaya rivayet edilir. Rüyasında ağır bir yükün üstüne düşştüğünü gören insan ya günah batağınna sağlanır veya ağır bir işinn altına girer ve kaldıramayacağı sorumlulukklar alır.

Rüyada Sırtına Yük Almak

 

Rüyasında sırtına bir yük alan kişi,, o yükün ağırlığı nispetince günah işler vveya o yükün ağırlığı kadar mall elde eder. Çok ağır bir yükü sırtlanmak şahhsın yapmış olacağı büyük bir hatanın göstergesidir. Rüyada insanın hafif bir yükü sıırtına alması ise küçük bir günaha veya başınızz gelecek bir sıkıntıdan sonra feraahlamaya işarete eder. Rüyasında bir kamyon dolusu yük ggörmek, yakında başınıza gelecek bir felakete veya hhiç beklemediğiniz kimselerin sorumluluğunu almak zorunnda kalmanıza işaret eder.

Böyle bir rüya genellikle gerçek yaşamıınızda üstlendiğiniz sorumluluklara ve bu sorumluluklardan dolayı iiç dünyanızda yaşadığınız sıkıntılara işaret edder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Temiz Tuvalet Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...