Rüyada Birinin Vurulduğunu Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada birinin vurulduğunu görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Birinin Vurulduğunu ruya tabiri ve ruya yorumları birinin vurulduğunu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada bir kimsenin vurulduğunu görmek, eeğer vurulan şahıs tanıdık bir insan iise, o kimse hakkında yapılacak dedikoddulara, iftiralara ve ona yapılacak kötüllüklere işarettir bu rüya. Bazı tabircilere göre gördüğü rüyada birrinin vurulduğunu gören şahıs o insana karşşı iyi muamelede bulunur ve onuun sıkıntılarını geçirecek yardımlar yapar. Eğer rüyada vurulan kimse tanımadık bbir kişi ise, rüyayı görenin dikkatli olmasınaa işaret olan bir rüyadır. Bazen de bu rüya gören innsanın insanlara diliyle eliyle zarar vermesine vee onlara kötülükte bulunmasına delalet olabiliir.

Rüyada Tüfekle Vurulduğunu Görmek

Rüyasında tüfekle veya silahla vurulan şşahıs hiç beklemediği bir yerde ağğır zarar görür veya kendisi bbir başkasına aynı zararı verir. Bu rüya insanlar arasında sinsice dolaaşan ve onlara zarar vermek iiçin pusuda bekleyen, dışarıdan takva sahiibi biri gibi görünüp esasen özündee kötü olan tehlikeli bir düşmaana delalettir. Bu rüyayı gören böyle bir innsanın zararını görür veya o kimmseyi engelleyerek ondan başka insanların zarrar görmesini engeller.

Rüyada Kendisinin Vurulduğunu Görmek

 

Rüyasında vurulduğunu gören insan ya nefsiini öldürerek ahirete yönelip, dünyevi olandan uzaklaşır; yaa da kendisine karşı hilekâr biir adam tarafından kötülük ulaaşır. Bu rüya etrafınızda bulunan, en yakıın zamanda size zarar vermek için fırsat kollayaan dost görünümlü düşmanların varlığına alamettirr. Bu sebeple rüyayı gören kişi dikkkatli olmalı, etrafına karşı uyanık davranmalıdır.

Rüyada Vurulan kimsenin Öldüğünü Görmek

Rüyasında herhangi bir cisimle vurulan biir kimsenin ölmesi, yakında bütün acıılarınızdan ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza alamettir. Böyle bir rüya gören insan eğerr sıkıntı içinde yaşıyorsa kısa ssürede bu sıkıntılarından kurtularak feraha ulaşıır. Bazen de bu rüya insanlar içinnde takvası ile öne çıkan, ahlaaklı ve iyi bir adamdır. Rüyada vurulup ölmek de dünyevi olandaan uzaklaşmaya, ahirete yönelip onun içinn çalışmaya, kötülüklerden arınmaya delalettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Seramik Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...