Rüyada Biriyle Sevişmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada biriyle sevişmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Biriyle Sevişmek ruya tabiri ve ruya yorumları biriyle sevişmek rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada biri ile sevişmek, eğer kkarşıdaki şahıs tanınmıyorsa menfaat elde etmeye, sıkıntıılardan kurtulmaya, gönül ilişkisine veya evliiliğe alamettir. Bu sebeple bu rüyayı gören insann eğer bekarsa yakında çok seveceği birrisi ile karşılaşır ve evlenir. Bazen bu rüya gören kişiden doğğacak çocuklara delalet eder. Öyle ki rüya sahibinden temiz vee hayırlı bir nesil meydan gelir. Bazı alimler ise böyle bir rüyyayı nefsin isteklerine uyma, zina etme veeya kendisine helal olmayan bir şahııs ile münasebette bulunma olarak tabirr etmişlerdir.

Rüyada Ölmüş Birisi İle Sevişmek

Rüyada ölmüş birisi ile sevişen eeğer o şahsı tanıyorsa onun çocuklardan bir meenfaate erer veya o kişiden kallacak bir mirasa konar. Bazen de ölmüş birisi ile ilişkiiye girme günah işlemeye, insanların hoşlanmayacağı hareketlerde bulunmaa veya o insanın ailesinden yaardım görme anlamına gelir.

Rüyada Helal Olmayan Sevişme Görmek

Rüyasında helal olmayan bireylerle haram yoollardan seviştiğini görmek bazen aileden izzin almaksınız nikah kıymaya bazen dee kötü dostluklar kurmaya, hidayete errdikten sonra sapıklığa, gören kimsenin nefsiinin istekleri doğrultusunda yaşamasına, günah işlemessine, insanların hoşuna gitmeyen davranışlarda bulunuup toplum tarafından dışlanmasına yorulmaktadır.

 

Rüyada Fuhuş Yapan Bir kişi İle Sevişmek

Bu rüya şahsın eline geçecek haraam maldır. Rüyayı gören insan geçimini gayri meşruu yollardan sağlar ve kendisine helal olmayan ppara kazanır.

Rüyada Allah İçin Seviştiğini Görmek

Rüyada Allah rızası için sevişen insann Allah’ın merhametini ve yardımını kazaanan, iyi ahlaklı ve takva sahhibi bir insan olur. Bu rüya günahlardan uzaklaşıp sevap işleemeye, dünya ve ahiret saadetine, bbütün sıkıntılardan kurtulmaya ve feraha ermeyye alamet eder. Eğer bu rüyayı bir Gayri MMüslim görürse, Müslüman olup hidayete ermesine,, günahkar insan için kurtuluşa vve hatalardan pişman olmaya tabir olunuur.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Yoğurt Yediğini Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...