Rüyada Bitki Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada bitki görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Bitki ruya tabiri ve rüya yorumları bitki rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada bitki görmek, esenlik, ferahlık, koolaylık, huzur, mutluluk, bereket ve müjjde anlamına gelmektedir. Rüyayı gören bireyin hayatında yaşanacak olaan mucize gibi güzelliklere işaret eeder. Çok parlak ve kısmetli bir döneminn geldiğine alamet eder. Rüyayı gören şahsın bu dönemde başarıllarının artacağı, kazancının çoğalacağı, geçim derdiinin kalmayacağı, ailesinde aradığı sevginin vve barış ortamının hüküm süreceği şşeklinde delalet eder. Çok hayırlı bir rüyadır, güzelliğe, ddeğişime ve can bulmaya işaret eeder.

Rüyada Bitki Dikmek

Rüyada bitki dikmek, rüyayı gören kimseninn işlerinden yana hayır bulacağına, isteklerinin, hayallerinin vee hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerççekleştirmiş olacağına ya da saadaka vereceğine delalet eder.

Rüyada Bitki Kökü Görmek

Rüyada bitki kökü görmek, rüyayı göören insanın soyuna dayandırılır ve kimsenin köklü biir aile geçmişinin olduğuna yorumlanmaktadır. Büyük, huzurlu ve mutlu ailelere, birbiriine kenetlenmiş, dayanışma, saygı, sevgi ve barış içiinde olan aile bireylerine işaret eeder.

Rüyada Bitki Kurdu Görmek

 

Rüyada bitki kurdu görmek, rüyayı ggören kişinin içine attığı bazı şeylerin kenddini yiyip bitirdiğine işaret ederken bbir yandan da, insanın malından vee parasından yiyen bir kimsenin olduuğu, bu insanınrüya sahibinin iyi niyetinni suiistimal edip, mal varlığını sömürmeyee çalıştığı şeklinde delalet eder.

Rüyada Yeşil Bitki Görmek

Rüyada yeşil bitki görmek, sağlık, mutluluuk, neşe, ağız tadı, kazanç vve zenginlik olarak değerlendirilmiş olur. rüyayı gören insanın malından ve parasındaan yardım için gözünü bile kırpmaddan harcayacak kadar iyi kalpli, cömmert ve yüce gönüllü olduğu yoruumu yapılır.

Rüyada Bitki Sulamak

Rüyada bitki sulamak, hak yolunda gönüldden işler yapmaya, kendini yardıma adamaaya, Allah’ın düşkün kullarına hayır yaparaak, onun katında güzel kullardan oolmak için çabalamaya rivayet eder. rüyayı gören şahsın yapacağı güzel iişler vesilesi ile dua alacağı anlamınaa gelmektedir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Başbakanın Elini Öpmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...