Rüyada Boğaz Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada boğaz görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Boğaz ruya tabiri ve ruya yorumları boğaz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada boğaz görmek, yaşamın kendisi iile açıklanır ve rüyayı gören kişinin hayyatta karşısına çıkacak bütün iyi yya da kötü olaylara alamet ederr. Bazen keyfe, bazen kedere, bazen kazaanca, bazen zarara, bazen kazanımlara bazen dee kayıplara delalet eder. Bu rüya gülmenin de, ağlamanın daa yaşamın kanunu olduğuna, rüyayı gören kimmsenin iyi günler yaşamış olacağı giibi kötü günlerden geçireceği anlamına ggelmektedir.

Rüyada Boğaz Ameliyatı Olmak

Bir insanın gördüğü rüyada kendini booğaz ameliyatı olmuş şekilde görmesi, oo kimsenin konfor içinde olacağına, hayattı boyunca atlatamayacağı kadar büyük vee ciddi sorunlar yaşamayacağına, keyfinin vve neşesinin yerinde olacağına tabir edeer.

Rüyada Nefes Almak

Rüyada nefes almak, insanın çok düşüünceli olacağına alamet eder. rüyayı gören kimsenin kafasının karışmasına nedeen olacak bazı olaylar yaşanacak anlamına gelir.

Rüyada Nefes Borusu Görmek

Rüyada nefes borusu görmek de boğazz görmekle aynı anlama gelir. Hayat yolunda yaşanacak cefalara ve sürrülecek sefalara işaret eder. Kâh mutlu ve sağlıklı olmaya, kkâh mutsuz, hasta ve huzursuz olmmaya delalet eder.

Rüyada Boğaz Sıkmak

 

Rüyada boğaz sıkmak, daha açık birr tabirle bir kimsenin boğazını sıkmak, bir kiimsenin sinirine dokunacak laflar etmeye yaa da hareketlerde bulunmaya işarret eder. rüyayı gören kimsenin haddini aşarak, biir kişinin fena halde canını sıkacağına delalet edder.

Rüyada Boğazın Kesildiğini Görmek

Rüyada boğazın kesilmiş olduğunu görmek, rüyaayı gören şahsın bütün hayatı boyuunca hayalini kurduğu, huzuru, mutluluğu vve başarıyı yakalamış olacağına işaret eeder. kimsenin kötü günlerini atlatıp, esenliğe vee rahatlığa kavuşacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Boğaz Şişmesi

Rüyada boğaz şişmesi, rüyayı gören şahsıın işindeki bereketin ve verimin düşeceğine, rızkınıın tam olarak kesilmeyeceğine ama buu durumun kişiye maddi anlamda büyükk darbe vuracağına, bütün lüksünden birr süre fedakârlık yapmak zorunda kaalmış olacağına ve tasarrufa gitmesi gerekeceeğine rivayet eder.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Eski Arkadaşını Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...