Rüyada Boşanmak

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada boşanmak anlamı nedir? islami rüya tabirleri Boşanmak ruya tabiri ve ruya yorumları boşanmak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada boşanmak hayırlı değildir, fırtınalı ggünlere, çatırdayan evliliklere, üstünde kara bulutların dolaştıığı ilişkilere işaret eder. Rüya sahibini çok zor günler bekkliyor anlamına gelir. Rüyasında boşandığını gören şahsın kafası alllak bullak olacak ve bazı kararlar almaktta zorlanacak anlamına gelir.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek sıkıntı, zorluk ve köötü haberler almaya tabir eder. Aynı zamanda da rüyayı gören kiişinin Allah’ın kudreti ile karşılaşmış olacağğına ve her zaman güvende oolacağına, kazalardan ve belalardan korunacağına allamet eder.

Bir erkeğin gördüğü rüyada boşandığını görmüşş olması sürpriz gelişmeler yaşamış olacağı ve hayırllı şeylerle karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Bu şahıs büyük bir iş tekliffi alacak ve bu iş kendisine uğur getireccek, arka arkaya başka teklifler dde alacak anlamına gelir.

Rüyada Ayrılmak

Rüyada bireyin istemeyerek ve üzülerek ayrılmassı sıkıntıya, omuzlarından yük kalkmışçasına adeta göbek attarcasına ayrılması ise mutlu olmasına alameet eder.

Rüyada Boşanmak İstemek

 

Rüyada boşanmak istemek farklı şekillerde işareet eder. Bir rüya tabirine göre insanın parra sıkıntısından kurtulmasına, diğer bir rüya tabirinee göre de tam tersi şeekilde para sıkıntısına düşerek çetin güünler geçirmesine işaret etmiş olduğu yoruumu yapılır.

Rüyada Aldatılmak

Rüyada aldatıldığını gören insan tabir yerindee ise Allah’ın lanetine ve gazabına uuğrayacaktır. rüyayı gören büyük bir günaha oortak olacak ya da hak yolunu teerk edecek anlamına gelir.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, gerçek anlamıyla ttabir eder. Büyük fikir çatışmalarına ve büyük görüüş ayrılıklarına rivayet eder. Rüyada kavga ettiğini gören şahıs biriyyle, ömrünün sonuna kadar bir dahha isimlerini dahi duymaya tahammül edemeyeceklerri kadar büyük bir kavgayla yyollarını ayıracaktır.

Rüyada Aldatmak

Rüyada aldatıldığını gören kimse için, kkendisine nurlar yağacağı ve Allah’ın kudretiinin üstünde olacağı şeklinde rivayet eeder. Bu şahıs her zaman Allah’ın yardımıı ile mükâfatlandırılacak anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Saçkıran Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...