Rüyada Burun Akması

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada burun akması anlamı nedir? islami ruya tabirleri Burun Akması ruya tabiri ve rüya yorumları burun akması rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada burun akması, kimsenin her annlamda ferahlığa ve rahatlığa kavuşmasına ve bütün sııkıntılarından kurtulmasına alamet eder. Rüyada burundan çıkan şeyler genellikle evlaada ve hamileliğe yorulur. Bu sebeple burnunun aktığını gören biireyin bir çocuğu olur. Bu rüya eşinizin hamile kalmasına veyya bekarlar için kısa sürede evlenip evlat sahibbi olmaya işaret eder. Rüyada burnundan sümük çıktığını ve bununn yere düştüğünü gören şahsın kız çocuğu ollur. Burundan çıkan şeyin elbisenize düştüğünü görmenizz ise erkek çocuğa işaret eder. Rüyada burun akıntısı bazen de berekket ve bolluk anlamına gelir. Rüyasında burnunun çok aktığını gören şahhsın hanesine bereket gelir, bu rüyayı gören şşahıs rızkını güzel ve kolay yolllardan sağlar.

Rüyada Burundan Sümük Çıkması

Rüyada burundan sümük çıkması, çeşitli şeekillerde tabir olunur. Bu rüya sıkıntılardan kurtulmaya, bireyin hatalarınddan dönmesine, hastalıklardan şifa bulmaya tabir ediilir. Rüyada burnundan çok fazla sümük çıkttığını gören kişi, çeşitli hayırlara ulaşır. Bu rüya nimetlere, bolluk ve berekkete alamet eder. Burundan çıkan sümük, elde edilecek menfaatee, borçlardan kurtulmaya, hamileliğe veya huzurlu bbir yuvaya alamet eder.

 

Rüyada burun akması, rüyayı gören kişiinin unutmak istediği anılarına veya kurtulmaya çalıştığı ssıkıntılara alamettir. Bazen de bu rüya iç dünyanızzda yaşadığınız korkuların ve endişelerin bir yansımasıdır.

Rüyada Burnunu Mendile Sildiğini Görmek

Rüyada burnunu mendile silen kimse, keendisine bir yardımcı bulur. Çünkü böyle bir rüya genellikle hizzmetçiye ve yardımcıya alamet eder. Rüyada burnunu temiz bir mendile sillen kişi, hayırlı bir kısmet bulur. Bu rüya iffetli ve ahlaklı biir kadının göstergesidir. Mendilde bulunan kötülük, çirkinlik, temizlik veeya güzellik yakınlarınızda bulunan veya yeni tanışacağınız bbir kadındaki özelliklere işaret eder. İşlemeli bir mendil gören kişi, zeengin bir adamla veya kadınla evlenir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...