Rüyada Buz Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada buz görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Buz ruya tabiri ve ruya yorumları buz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada buz görmek hayatın ilerleyen dönemlerrinde bireyin yaşamış olacağı zorluklardan, güçlükklerden, maddi sıkıntılardan kurtularak güzel ggünler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyada erimiş buz görmek bireyin hassımları dahil, arasında husumet, kırgınlık vee kin olan kimselerle bir araaya gelerek düşmanlığı sonlandıracağı şeklinde riivayet eder.

Rüyada Buz Kırmak

Rüyada buz kırmak bireyin hayatında meyydana gelecek olan olumlu ve güzel gelişmelere işaaret eder. Rüyasında buz kırdığını gören insan uuzun zamandır monoton süren hayatında bazı yenilikler yapacakktır.

Rüyada Buz Pateni Yapmak

Bir insan rüyasında bir buz pistiinde kendini buz pateni yaparak görmüş oolursa eğer o şahıs göz öönünde olacak bir iş yapacak vee işin başarısı ve güzelliği vesileesi ile herkesi kendine hayran bırakkacak anlamına gelir.

Rüyada Buz Tutmuş Su Görmek

Rüyada buz tutmuş su görmek bireyyin hayatta kazanacağı başarılara ve zaferlere rivayyet edilir.

Rüyada Buzda Kaymak

Rüyada buz üstünde kaydığını gören insann bir işin kendisi için eksilerr mi yoksa artılar mı getireceğinii hiç düşünmeksizin adeta ateşe atlıyorr anlamına gelir. Bu rüya insanın biraz kendisini düşünmeesi gerektiğine, zararlarını ve kayıplarını iyyi hesap etmesinin önem arz edden olduğuna yorulur.

 

Rüyada Buz ve Kar Görmek

Rüyada buz ve kar görmek iiyi değildir, insanın hem fiziksel olarrak hem de ruhsal olarak yaaşamış olacağı sıkıntılar olarak kabul eedilir. rüyayı gören kendini bir süre çokk halsiz, yorgun ve bitkin hisseedebilir.

Rüyada buz görmek aynı zamanda kötüü şeylere de alamettir. kimsenin kederleneceği, üzüleceği, içine kapanacağı vee depresif bir ruh haline bürrüneceği haberler almasına ya da buunlara neden olacak olaylar yaşamasına taabir eder. Bir şahıs rüyasında buz üstünde yürüdüğünüü görmüş olursa eğer, bu kimsee attığı adımları düşünerek atmıyor anllamına gelir. Bu kimse gereksiz işlere ve kendissine zararı dokunacak şeylere hiç ddüşünmeden atlayan şahıs olarak açıklanır. Bu sebeple de devamlı olarak sıkkıntılar yaşayacak anlamına gelir.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Ayçiçeği Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyada domino taşları görmek ve birisiyle domino oynamak


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...