Rüyada Buz Pateni Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada buz pateni görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Buz Pateni ruya tabiri ve ruya yorumları buz pateni rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada buz pateni görmek, şahsın etraafında olup biten olayların farkına varamayacağını, devvamlı bir kafa karışıklığı yaşıyor ollacağını ve güven duygusunda ciddi azalmalaar olacağını ifade eder. Buz pateni kaygan zeminin de habercisii olduğu için, özellikle harcama konusunda diikkatli olunması gerektiğini bildirir. rüyayı gören kişinin eline geçen pparanın çok üstünde harcamalar yapmak suretiyle bbir süre sonra dara düşeceğini, buu yüzden yaşamış olacağı sıkıntıların ailesinee de yansıyacağını yorumlanır. Yalanla iş yapmanın veya başkalarının üstündden rızık elde etmeye çalışmanın sonucunda kazanncın hayrını göremeyecek olan kimsenin yaptığğı hatalar sebebiyle çekeceği pişmanlıklara dda rivayet eder.

Rüyada Buz Pateni Yapmak

Güzel bir zeminde buz pateni yaapmak, tehlikelerle ve engebelerle dolu bir yaaşama sahip olsa da, bireyin heer şeyin üstesinden gelecek cesarete sahiip olacağını, zorluklar karşı tarafında yılmaddan hareket edileceğini, takdir gören vee hareketleri desteklenen rüyayı gören şşahsın bundan sonraki adımlarında çok ddaha cesaretli olacağını ifade eder. Tek başına paten yapmak lider birii olunacağına veya bir işin başına geeçileceğine, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacaağına yorumlanırken, kalabalık şekilde paten yaapmış olduğunu görenlerin çalıştıkları kurumlarda iiyi bir kariyer elde edeceklerine işareet eder.

 

Endişe belirtisi rüyalardan biridir. Genellikle kimsenin kendisini garanti altında hhissedebileceği yaşam şartlarının bir türlü oluşmadığına, birikim yapamadıığı için kendini güvende hissetmediğine yorumlandığğı gibi, iş açısından sorrun yaşıyor olan kişilerin psikolojilerini dee ifade eder.

Rüyada Buz Pateni Satın Almak

Risklere karşı cesaretle hareket etmek vve güçsüz görünmemek için her koşulda kendini aayakta tutabilmek için büyük mücadeleler vermeek anlamına gelir. Renkli buz pateni almak, bireyin etrafıında ikiyüzlü kadınların varlığına tabir edilir. Siyah buz pateni almak iş yerinnde bir erkek rakip tarafından köşeye sıkıştırılacak olmaanın, yine iş yerinde şahsın özeel hayatıyla alakalı bir mevzzunun ortalıkta dolanarak büyük bir ssıkıntıya neden olacağının ifadesidir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kaşar Peyniri Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Ayağımda buz pateni vardı. fakat buz pistinde değildim. iki-üç arkadaş birlikteydik. etraf karlıydı. Herkes buz patenini giydi, çok ıyı kayamadılar. ben giydiğimde bi hareket göstermek ıstıyorum deyıp, kendi etrafımda döndüm ve hafiften havalandım. yerden yüksekteydim yani. Bu kadar hatırlıyorum. sizce bu rüyanın tabiri nedir, yazar mısınız?


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...