Rüyada Cübbe Giymek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada cübbe giymek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Cübbe Giymek ruya tabiri ve ruya yorumları cübbe giymek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada cübbe giymek, bazen hayırlara bazzen de şerre delalet eder derler. Bu rüyanın yorumu, cübbenin ne vvakit giyildiğine ve rengine göre değişkenlik gösterir. Örneğin sıcak, bunaltıcı ve güneşli bbir havada cübbe giyindiğini görmek, rüyayı gören inssanın ruhunu ve içini karartacak, kendiisini zor durumda bırakacak birr takım haberler alacağına ya daa olaylar yaşayacağına delalet ederken serin, bullutlu, yağmurlu ya da karlı bbir havada cübbe giyydiğini görmek, ferahlamaya, hafiflemeye ve şifaa bulmaya yorulur.

Rüyada Cübbe Görmek

Rüyada cübbe görmek çok hayırlıdır. Başarının, kazancın ve huzurun bir ömürr boyu süreceğine, rüyayı gören insanınn hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünnün güleceğine ve onlardan razı gelecceğine, yaşamı boyunca aksilikler yaşamıyor olaccağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyecceğine rivayet eder.

Rüyada Avukat Cübbesi Giymek

Rüyasında avukat cübbesi giydiğini gören insannın rüyası, duygularından ziyade aklı ve mantığıyla harekket etmesi bu vesile ile dee sonucunda adil bir karaar alması ve kimseyi üzmeden, hhakkını yemeden ve ahını almadan yoluna devamm etmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Mezuniyet Cübbesi Görmek

 

Rüyada mezuniyet cübbesi görmek, gerçek anlamıyyla işaret eder. bireyin, çalışkanlığı vesilesiyle meslek hayatında mutlakaa hak etmiş olduğu yerlere gelmeyi başaracağıına ve hayatının zaferlerle geçeceğine, adınıın bütün dünyaya yayılacağına yorumlanır.

Rüyada Yeşil Cübbe Giymek

Rüyada yeşil cübbe giymek, şahsın yapptığı hayır işleri vesilesiyle herkes tarafından çokk sevildiğine, yolunu gözleyen ve kendissi için devamlı iyi dileklerde bulunnan kimseler olduğuna, rüyayı gören şahsıın hak yolundan geri kalmadığına vee yaşlılığında kendini bütünüyle dinine adayacağınna rivayet eder.

Rüyada Beyaz Cübbe Görmek

Rüyada beyaz cübbe görmek, rüyayı görren insanın, güzellikler bulacağına, temiz niyyetleri vesilesiyle işlerinin her daim yolundaa gitmiş olacağına ve yüzünün güleceğinne yorulur.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut dilerseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Mezar Kazmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...