Rüyada Cünüp Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada cünüp görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Cünüp ruya tabiri ve ruya yorumları cünüp rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada cünüp görmek, isteksiz ve umutsuzz olarak girilecek işlerden hayır gelmeyeceği şşeklinde alamet eder. İnanmadan, kendine güvenmeden, karamsar ve çeekimser olarak bazı adımlar atmaya ve baaşarısızlığa düşmeye işaret eder. Şerli ve musibetli olaylar yaşamaya, uğğursuz olacak kararlar almaya, Allah katında kabull olmayacak dileklerde bulunmaya, günaha sürüklenmeeye ve hatalı, eksik ve kkusurlu işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Cünüp İken Namaz Kılmak

Muradın gerçekleşmemesine, hayallerin, duaların, isteklerin dee yerine gelmemesine alamet eder. Hayal kırıklığına ve maddi zarara nedeen olacak işlere atılmaya, emeklerin boşa gitmessine, bereketin ve de verimin düşşmesine tabir eder.

Rüyada Cenabet Olmak

Bilgiyi ve sermayeyi aşan işler yapmaak suretiyle mutsuz olmaya, ideallerini yerine geetirememeye, rakiplerine yenilmeye, maddi olarak küçüülmeye, zayıflamaya ve güç kaybetmeye delallet eder. Birinciliği düşmana kaptırmak anlamına gelmektedir.

Rüyada Cünüp İken Camiye Gitmek

Zayıf anlarda yapılacak yanlışlara, kötü vee hileli kimselerin aklına uymaya bu sebeple eeşe dosta muhtaç olmaya ve ddüşman sevindirecek kadar kötü hallerre gelmeye tabir edilir. Kötü izlenim nedeni ile kısmetlerinden olmayya alamet eder.

 

Rüyada Cenabet Namaz Kılmak

Dileklerin kabul olmayışı, alın terinin boşaa gitmesi, fedakârlıkların ve çalışmaların laayık olduğu takdiri almaması, hakkın dda verilmemesi şeklinde kabul edilir. Uğursuzluk anlamına gelir. Güzel başlangıçların, kötü şekilde sonlanacağı ille tabir eder.

Rüyada Cünüp Gezmek

Ayıplanmaya, hor görülmeye ve kötü anılmaaya neden olacak hareketlerde bulunmaya ya da böylle sözler söylemeye yorulur. Art niyetler taşımaksızın yapılacaklar yüzünden topllum tarafından yargılanmaya bu sebeple kötü ve üzzgün günler yaşamaya delalet eder.

Rüyada Cenabet Kadın Görmek

Kötü günlerin yaklaştığına alamettir. Fayda getirmeyecek kişilerle karşılaşmaya, onlara inaanmaya, umut bağlamaya, sonra da yarı yoldda bırakılmaya ve üzülmeye rivayet ederr.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Şehit Mezarı Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...