Rüyada Cüzdan Bulmak

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada cüzdan bulmak ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Cüzdan Bulmak ruya tabiri ve rüya yorumları cüzdan bulmak rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cüzdan bulmak, iki şekilde işaret eder. Eğer cüzdanın içi para ile dolu ise rahat bir şekilde yaşayacağınıza, maddi sıkıntı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, bereket ve bolluk içinde geçireceğiniz bir döneme işaret eder. Rüyada boş cüzdan bulmak ise, fakirlik, maddi anlamda meşakkat içinde olma ve iş hayatı içerisindeki başarısızlıklardır. Boş cüzdan bulan insanın işleri bozulur ve bazı kederlere maruz kalır. Bazen de bu rüya hayırsız kısmetlere veya kendisine faydası olmayan kazançlara işaret eder.

Rüyada Cüzdandan Para Döküldüğünü Görmek

Rüyada cüzdandan dökülen para bazen mal mülke, bereket ve bolluğa bazen de bireyin elinden çıkacak mala alamet eder. Bazı âlimlere göre ise bu rüya düşmana galip gelmeye, size husumet duyan bir adamın bu düşüncelerini değiştirecek hareketlerde bulunmaya da yorulur.

Rüyada Yırtık Cüzdan Görmek

Rüyasında yırtık cüzdan gören şahsın bütün sırları ortalığa dökülür ve o insan ile ilgili herkes dedikodu yapıp konuşur. Yırtık cüzdan, toplum içinde rezil olacak bir duruma düşmeye, yanlış hareketler sonucunda zarar görmeye, bazen de maddi sıkıntılara, elinizden çıkacak paraya ve mala da yorulur.

Rüyada Cüzdan Çaldığını Görmek

 

Rüyasında bir başkasının cüzdanını çalan insan başka bir kimsenin hakkını yer veya ona haksızlık yapar. Cüzdan çalmak bir topluluk ile iilgili kötü niyet beslemeye, suizanda bulunmaya, onların kötülüğünü istemeye ya da rüyayı gören insanın dedikodusunu yapan ve ona zarar vermek isteyen hilekâr adamlara yorumlanmaktadır.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek sırların ifşa edilmesine işaret eder. Bu sebeple bu rüyayı gören şahıs kendisine emanet edilen bir sırrı başka birilerini söyler ve o sözün yayılmasını sağlar. Bazen de bu rüya gören bireyin para sıkıntısı çekmesine ve iş hayatında bazı aksaklıklar yaşayarak mallarından bir kısmını kaybetmesine yorulmaktadır.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Kol Kola Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...