Rüyada Camdan Atlamak

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada camdan atlamak anlamı nedir? islami ruya tabirleri Camdan Atlamak ruya tabiri ve rüya yorumları camdan atlamak rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada camdan atlamak, gören kimsenin keendisini tehlikelere atmasına ve bazı konuularda endişe, korku duymasına işaret ederr. Camdan atlamak kimsenin zarara uğraması, maaddi veya manevi konularda başarısızlık yaşamassı anlamına da gelir. Rüyada pencere camı görmek, kırılmaya vveya üzülmeye, bazen de pencere camıı, boş heveslere, çabuk bitecek, bboş işler peşinde koşmaya tabir ediliir. Rüyada yüksek bir binanın camından atlayaan şahıs bir belaya uğrar. Evin camından aşağıyı seyretmek, bir yolculuğğa çıkmanıza veya bir tatile ihhtiyacınız olduğuna alamet eder.

Rüyada camdan atlayan kimse, iç düünyası içerisinde birtakım huzursuzluklar yaşar ve korkularından vee endişelerinden kurtulmayı bazen de yyaşamış olduğu mekânı terk edereek bütün sorunlardan uzaklaşmayı arzu eeder. Bu rüya, psikolojik olarak tatminsizliğe vve karamsar bir ruh haline de yorumlanabilmektedir.

Rüyada Pencereye Cam Taktırmak

Rüyada pencereye cam taktıran kimse, doğruu olmayan bir haber alır. Bu rüya asılsız sözlere, arkanızdan kkonuşan birtakım adamlar yüzünden sıkıntı çekeceğğinize işaret eder. Bazen de böyle bir rüya, bireyinn kendisine çeki düzen vermesine vee hatalarını bırakıp doğru yola erişmesinee tabir eder. Rüyasında cam kıran kimse, dostlarını biir bir kaybedeceği hareketlerde bulunur. Rüyasında pencere camının kırılıp her tarafıı kapladığını görmeniz, bazı haberler duyuup bu haberlerin aslının olmadığını anlamanııza rivayet eder.

 

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görmek, sırların açığa çıkkmasına, gizlenen şeylerin ifşa olmasına alamet edeer. Rüyada cam gören kimse, hayatını booş işler peşinde geçirir. Cam saydamdır ve şeffaftır. Çabuk kırılır ve bu sebeple dde geçicidir. Bu yüzden gördüğü rüyada cam göreen kimsenin kalbi kırılır. Bazen de bu rüya, gören insanıın geçici hevesler peşinde koşmasına kendisine fayddası olmayan ilim öğrenmesine, yaşamının bbüyük bölümünü hayırsız işler yaparak veyaa fayda getirmeyecek bireylerle arkadaş olarakk geçirmesine delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin ya da okumaya devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Otobüs Yolculuğu Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...