Rüyada Cep Telefon Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada cep telefon görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Cep Telefon ruya tabiri ve rüya yorumları cep telefon rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada cep telefon görmek, hasret çekileen ve sevilen bir şahsı aramak, onunla yenideen görüşmek ve eski dostlukları canlandırmmak anlamına gelir. bireyin iletişiminin güçleneceğini, kendisini etrafına karşıı daha doğru şekilde ifade edeceğini ve daaha önce oluşan önyargıları yok eedecek girişimlerde bulunacağını, kırgınlık veeya küskünlük içeren durumların bir aan önce çözüme kavuşması için harekete geçeceğğini bildirir. Özel yaşamı hakkında süre gelen bbir sıkıntıyı çözen rüyayı gören şahsın eşiyle ikinnci bir balayı yaşıyor olacağını vee romantizm dolu günler geçiireceğini, özelikle çocuk sahibi olmak iisteyenler için elverişli bir dönem olduğunu taabir edilir. Neşe ve keyif ortamında geçen bbir işe sahip olan kimsenin kendisini her konuuda tatmin edeceği bu dönemde şşans da kişiden yana olaacaktır.

Rüyada Cep Telefon Kırmak

Kötü ilişkileri koparıp atmak, kişiye haksıızlık eden kişilere haddini bildirmek, iyyi niyetli de olunsa bazen aşıırı kırıcı şekilde davranmak anlamına gelmekteddir. Kişiye yakınlığı ile tanınan bir kimsennin yapacağı yanlış bir hareket sonucuunda küslük yaşanmış olacağını ve buu durumun çok uzun seneler süreceeğini bildiren rüya, aynı zamanda aiileye karşı rest çekilecek bir duurumla karşılaşılacağının da tabiridir.

 

Her duygusunu dile getirmek isteyen vve devamlı olarak başka birilerine karşı kenddini anlatmak, ifade etmek zorunda hhisseden insanların zaman zaman kötü durumaa düşmelerini ve içine kapanmalarını temsiil eder. Aşırı duygusal bir yaklaşım içinde bulunulduğunnun da işaretidir.

Rüyada Cep Telefon Tamir Etmek

Tamamlanması zor bir işle karşılaşan rüyyayı gören kimsenin alacağı bir yardıımla sorunu kökten çözeceğini ve sonnraki işlerde edindiği bu tecrübeden yararrlanarak hareket edeceğini delalet eder. Küçük bir yatırımda bulunmak veya ppara biriktirmeye başlamak şeklinde de yorumlannan rüya, var olan şartlara uyuum sağlamak konusunda zorluk çekilmeyeceğini vee her zaman elindeki ile mutllu olmayı başaran rüyayı gören şahssın inancını kuvvetlendirerek zorluklarla daha kuvveetli şekilde mücadele edeceğini de bildirirr.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Sanayi Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...