Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada cep telefonu görmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Cep Telefonu ruya tabiri ve ruya yorumları cep telefonu rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cep telefonu görmek kişiye hhuzur verecek, uzun zamandır unuttuğu duyguları yaşatacakk, bütün sıkıntılarını ve dertlerini unutturaacak olaylar yaşaması, yeniden hayat bulmassı ve eski neşesine kavuşması şeklindde alamet eder.

Rüyada Telefon Ahizesi Görmek

Rüyada görülen telefon ahizesi uzak bbir akrabanızdan alacağınız haberdir. Bu rüya, özellikle gurbette olnan kimseeler için yine memlekete döneceğinin veya akrabaları ilee ilişkisini kesenler için yeniden onlarlla buluşacaklarının habercisidir. Bazen de telefon ahizesi insan iilişkilerinde başarılı olduğunuzu ve konuşma tarzınız, hitabet üüslubunuzla insanların takdirini kazandığınızı gösterir.

Rüyada Cep Telefonunu Tamir Ettirmek

Rüyada bozulan telefonunu tamirciye götürüp taamir ettirdiğini gören kimse, uzun süredir görmmediği bir arkadaşı ile karşılaşır. Bu rüya, özellikle küs olduğunuz veyaa yanlış anladığınız bir dostunuzdan özür dileyeceğinizinn veya yaptığınız bir hatayı telaafi etmek adına çaba sarf eedip, elinizden geleni yapacağınızın göstergesidir.

Rüyada Cep Telefonunu Çaldırmak

 

Rüyada cep telefonunu herhangi bir kimmseye çaldırmak, gören şahsın söylediği bazı sözlerin köötü niyetli insanlar tarafından kullanılmasına vve bu sözlerden dolayı arkadaşlları ile arasının bozulmasına alamettir. Bu rüya sizin arkanızdan iş çevireen dost görünümlü bir düşmanınızın daima sizden aldığıı haberleri başka birilerine yaydığının bböylece sizi insanların gözünde küçükk düşürmeye çalıştığının göstergesidir.

Rüyada Cep Telefonundan Mesaj Atmak

Rüyada cep telefonundan mesaj atan kişşi eğer karşıdaki insanı tanıyorsa bu rüüya onunla zaman geçirmiş olacağına veyya ondan bir haber alacağına işaaret etmektedir. Cep telefonu mesajı bazen de uuzun süredir konuşmak istediğiniz birisi ile karşılaşşacağınızın ve onunla sıcak ilişkiler geliştirreceğinizin habercisidir.

Rüyada Birden Fazla Cep Telefonu Görmek

Rüyada hangi sayıda cep telefonu görrürseniz o kadar haber alırsınız. Bu rüya genellikle size ulaşacak iyyi veya kötü haberlere yorulmaktadır. Bazen de bir topluluk içinde buulunmaya, yeni tanışacağınız insanlarla vakit geçireceğinize vveya bir toplantıya katılıp saygın insanlarlla bir arada bulunacağınıza işaret edeer.

Rüyada cep telefonu gören insan kkendisi için çok uğurlu olacak ve arkaası gelecek olan bir gelişme yyaşamış olacağı anlamına gelir. Bazı rüya tabirleri telefon için sees yorumunu yapar. kimse için aniden duyacağı bir ssöz olduğu yorumu yapılır. rüyayı gören şahsın işiteceği söz feerahlık verecek, güzel ve hayırlı bir ssözdür.

Rüyada Cep Telefonu Bulmak

Rüyada cep telefonu bulduğunu gören şaahıs aile bireylerini, arkadaşlarını ve dostlarını uzun zamaandır arayıp sormuyor ve ihmal ediiyor anlamına gelir. Bu rüya, şahsın vefa duygusunu yenniden hatırlaması için bir işaret olarak kabul eddilir.

Rüyada Cep Telefonun Bozulması

Bu rüya arkadaşlarınızla aranızda oluşacak hussumete, aranızın bozulmasına, küslüklere veya kavggalara işaret eder. Önceden iyi olduğunuz ve devamlı birrlikte vakit geçirdiğiniz bir dostunuzla öönemsiz bir meselden dolayı aranızda taartışma çıkar ve bunun sonucunda dda küslükler meydana gelir.

Rüyada Cep Telefonu Hediye Etmek

Rüyasında cep telefonu hediye eden şahıss insanlara ihsanda ve iyiliklerde bulunur. Bu rüya genellikle iyi niyetli biir adamın sembolüdür. Çevresinde bulunan herkese güler yüzle davraanan ve bütün ihtiyaç sahiplerine ihtiyaç duyduklarını verenn bu adam bütün insanlar tarafındaan sevilmekte ve sayılmaktadır. Bu rüya bazen de birisine vereceğiiniz habere alamet eder. Sizin ağzınızdan bir arkadaşa söylenecek müjdee içeren haberdir.

Rüyada Cep Telefonun Şarjının Bitmesi

Bu rüya sonuca tam ulaşacakken yapacağğınız bazı çalışmaları yarım bırakacağınıza veyya elde edeceğiniz başarılardan istediğiniz sonnucu alamayacağınıza işaret edilir. Rüyasında cep telefonunun şarjı biten kişşi hastalanır ve güçten düşer. Bazen de bu rüya moral bozukkluğuna, yaşayacağınız küçük çaplı bir deppresyona, kendinizi kötü hissetmenize veya yyaşadığınız bazı olaylar sonucunda ümitsizliğe kkapılıp üzülmeye alamettir.

Rüyada Size Mesaj Gelmesi

Rüyanızda cep telefonunuzdan size ulaşan meesaj aynı bu şekilde dünyada da biir haber almaya, uzun süredir görmeddiğiniz bir yakınınızla karşılaşmaya, önceden düşmann veya küs olduğunuz bir kiişi ile tekrardan arkadaş olmaya veyya aradaki husumetleri bitirmeye, küslüklerin soona ermesine, yakın zamanda yine memlekkete dönmeye, yolcular için sağlıklı vve güzel bir seyahate işaret eddilir.

Rüyada Cep Telefonu Kırmak

Rüya sahibinin bile bile lades oolması anlamına gelmektedir. Rüyasında cep telefonu kırdığını gören şahhsın zarar edeceğini bildiği halde yyine de bir işe atılacağını riivayet eder. Bu sebeple de insan büyük birr maddi kayba ve zarara uğrarr. Bazı rüya tabirlerine göre cep teleefonu kırmak, rüyayı görenin çok siniirlendiği bir anda gerçekten bir şeeyi bir hırsla yere çalmasına rrivayet eder.

Rüyada Cep Telefonunun Parçalanması

Rüyasında çeşitli nedenlerden dolayı cep telefoonunun parçalandığını gören kişiye bazı kötü haaberler verilir ve bunun üstüne rüüya sahibi sıkıntılı bir dönem geçirirr. Bu rüya bazen de küsmeye, arrkadaşlarınızla aranızın bozulmasına veya size ihanet ettiğiini öğrendiğiniz bir insan ile aaranızın bozulmasına da yorumlanır.

Rüyada Renkli Cep Telefonu Görmek

Rüyada görülen cep telefonu hangi rrenk olduğuna göre işaret eder. Örneğin beyaz cep telefonu hayırlı vee güzel bir haberdir. Yeşil telefon dinde ilerlemeye veya dinii açıdan yüksek bir dereceye sahip olan iyyi bir adamla karşılaşmaya ve oonunla dost olmaya; kırmızı teleefon yakın zamanda başınızdan geçecek bbir aşk macerasına, âşık olmaya, gönül ilişkilerinee veya evlenip mutlu olmaya iişaret eder. Sarı cep telefonu bir hasta hhaberi alacağınıza ve bu sebeple üzüntü yaşayacağınıza; siyaah cep telefonu ise size söyleenecek kötü bir habere işarret edilir.

Rüyada Cep Telefonu Karıştırmak

Bu rüya eğer karıştırdığınız telefon siziin değilse başka insanların hayatını merak edip onlarr ile ilgili bilgi toplamaya çalışacağınızza ve başkalarının işlerine burnuunuzu sokacağınıza alamettir. Bu rüya bazen de insanlar iile ilgili dedikodu yapmaya onların hakkına girmeye vveya kendisine emanet edilen bir sırrrı yaymaya yorumlanır.

Rüyada Cep Telefonunu Suya Düşürmek

Bu rüya yakında ferahlatıcı bir habber alacağınızın habercisidir. Özellikle bir kimseden haber bekleyen veyaa herhangi bir şeyi merak edenn kimseler için bu rüya enn yakın zamanda istediklerine nail olmmaya ve beklediklerini almaya delalet edder. Bazen de cep telefonunu suya düşürmeek hızlı alınacak haberdir.

Rüyada Cep Telefonu Satmak

Rüyada cep telefonu satan kişi gerçekk hayatta bazı arkadaşları ile irtibaatı keser veya uzak bir şeehre taşınarak sevmiş olduğu kişilerle ayrılmakk zorunda kalır. Bu rüya genellikle mekan değişikliğine yorullmaktadır. Yakın zamanda sevdiklerinizden ayrılıp kendinize farklıı bir mekanda yeni bir hayaat kuracağınıza veya hayatınızda köklü deeğişimler yapacağınıza tabir olunur.

Rüyada Cep Telefonunu Kaybetmek

Böyle bir rüya gören kimse bazıı tanıdıkları ile görüşmeyi keser. Bu rüya arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan veya aailenizden bir insan ile yaşayacağınız tartışmanın sonrasıında onunla uzaklaşacağınızın ve aranıza soğukkluk gireceğinin göstergesidir. Bazen de bu rüya size söylenenn bir lafı başka birisine söylemeniz sonuucunda sıkıntılı günler yaşayacağınıza ve innsanlar arasında laf taşıyacağınıza yorulmaktadır.

Rüyada Cep Telefonu Satın Almak

Bu rüya kısa süre içinde çevreenizin genişlemiş olacağına ve çok yeni inssanla tanışıp onlarla arkadaş olacağınıza allamettir. Rüyasında cep telefonu satın alan şahıss güvenebileceği dostlar edinir ve onlarla vakkit geçirir. Bazen de bu rüya çalışmalarınızın karşılığınıı almanıza ve kendinize güzel bir haayat kurmanıza da yorumlanır.

Rüyada Cep Telefonu Almak

Rüyada cep telefonu aldığını gören insann artık umudunu kestiği ve nazarında önemmini kaybettiğini düşündüğü biri ile karşılaşşacak ve eski günlerdeki gibi sıcakk bir şekilde sarılıp hasret gidereccek ve çok mutlu olacak anlamınaa gelir.

Rüyada Telefonu Şarja Takmak

Böyle bir rüya gören şahıs çektiğği sıkıntılardan kurtulmak ve uzun süredir yaşamışş olduğu bazı zorluklardan çıkabilmek içinn bulunmuş olduğu yeri terk edderek yeni bir başlangıç yapar. Telefon şarj makinesi görmek ise sonn zamanlardan yoğunluktan dolayı kendinize vakit ayıramadığınızzın ve kafanızı boşaltmak için biir seyahate veya tatile gitmeniz gerektiğinnin habercisidir.

Rüyada Cep Telefonunu Değiştirmek

Rüyada cep telefonunu değiştiren insan yyeni insanlar tanır veya yeni kimselerle arkadaşlıkklar kurar. Bu rüya yakın zamanda iyi insanlarınn bulunmuş olduğu bir mecliste oturacağınıza veeya arkadaşlarınız vasıtası ile tanışacağınız bbir insan ile uzun süreli dosst kalıp onunla güzel anıları paylaşaccağınıza yorulmaktadır.

Rüyasında cep telefonu gören şahıs herhhangi birinden haber bekliyordur veya ona karşşı özlem duyuyordur. Bu rüya genellikle beklentisi olan, sevvmiş olduğu bir kişiden haber bekleyen veyya onu yeniden görmek isteyen insanlarınn gördüğü bir rüyadır. Bilinçaltınızda yeniden konuşma ve görüşme isteğiinden dolayı rüyada iken bu istekleriniz ccep telefonu olarak ortaya çıkar. Bir de günümüzde telefonla konuşma vee cep telefonu kullanım oranı bu kadarr artmışken ve cep telefonu yaşamımmızın önem arz eden bir paarçası iken elbette günlük hayatta çokk kullandığımız bu aletler rüyalarımızı daa etkiler.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Hem hayra hem de şerre alaamettir. rüyayı gören bir iş başvurusundan olumsuuz sonuç alacak ya da bir ayrılık yaşaayacak diye tabir edilirken bir yyandan da çok büyük vve hayırlı bir kısmet alacak diiye yorulur.

Burada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Hayır Yapmak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...