Rüyada Cevşen Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içinde Rüyada cevşen görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Cevşen ruya tabiri ve ruya yorumları cevşen rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cevşen görmek, rüyayı gören şahhsın kötülüklerden, kazalardan, belalardan, kem gözlerdden ve art niyetli kimselerin gazabınndan uzak olduğuna, böylece canının vee malının da güvende olduğuna aalamet eder. rüyayı görenin anne ve babasının hayırr duasını alması vesilesiyle ayağının hiçç tökezlemeyeceği, yoluna engellerin çıkmayacağı, başarıssız olmayacağı ve zarar görmeyeceği şekklinde tabir eder.

Rüyada Cevşen Almak

Rüyayı gören kimsenin Allah’ın izni vee yardımı ile aynı zamanda daa çok isteyerek ve çabalayarak muraddına ereceğine ve isteklerine kavuşma şansıına nail olacağına rivayet edilir. rüyayı gören kimsenin kendisi için een hayırlısı olanı tercih edeceğine bbu vesile ile hedefine kısa vee garanti yoldan gitmiş olacağına vee böylece hiç bir tehlike içerrisine ve riske girmemiş olacağına rrivayet eder.

Rüyada Cevşen Kitabı Görmek

Rüyayı gören bireyin kurtuluşa çok yyaklaştığı anlamına gelmektedir. rüyayı gören insan korkularından, endişelerinden, haastalıklarından, sıkıntılarından, borçlarından ve üzerindeki ağıır yükten kurtulacak, kendisini çarelere vve çözümlere götürecek yollara girecek aanlamına gelir.

Rüyada Cevşen Okumak

 

Rüya sahibinin açıkgözlü ve uyanık olmasıı vesilesiyle başına gelecek musibetli bir oolaydan kurtulmayı başaracağına böylece tehlikeyi ddaha başından önlemeyi becererek zarar görmeyeceğğine ve uğursuzluk yaşamıyor olacağına alaamet eder.

Rüyada Cevşen Taktığını Görmek

Rüyayı gören kimsenin kendisini mutsuz edeen, ona iftira atmaya ve itibarıını zedelemeye çalışan insanların kendisine hiçbirr şekilde zarar veremeyecekleri anlamına gelmektedirr. rüyayı gören insanın yumuşak huylu vee iyi niyetli olması dolayısıyla kendiisi gibi iyi kişilerle ve güzzelliklerle karşılaşmış olacağına inanılır.

Rüyada Cevşen Bulmak

Rüyayı gören şahsın şansının yaver giideceğine, kısmetinin açılacağına, tövbelerinin ve dualarının da kabull olacağına yorumlanır. rüyayı gören şahıs gönülden dilediği şeyleere kavuşacak ve kalıcı olacak rahatlığı yaşama şaansına hâsıl olacak anlamına gelir. Huzur bulmaya ve mutlu olmaya yorrumlanır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Pembe Ceket Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

rüyamda dedemin köydeki evindeydim. misafir olduğu için vefat etmiş halamın odasında kalmam gerekiyor. onun odasına girdiğimde cam kapaklı bir dolapda cevşen olduğunu ve cevşenden de mavi kibrit alevi gibi alev çıktığını görüyorum. korkuyorum ama annem korkma diyor.


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...