Rüyada Ciğer Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada ciğer görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Ciğer ruya tabiri ve ruya yorumları ciğer rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada ciğer görmek, rüyayı gören kimseenin makbul işlere kavuşmasına ve huzurlu biir hayat sürmesine yorulur. Rüyasında ciğer gören bireyin gerek aiile hayatı gerek meslek hayatı tam daa istediği gibi gidecek ve kafassına takmasını gerektirecek tatsız olaylar yaşanmayacaktıır. rüyayı gören şahıs evinden işine, işindeen evine huzurlu ve durağan bir hayatt geçirecek, işindeki ve ailesindeki huuzur vesilesiyle halinden son derece memnuun olacak anlamına gelir. Rüyasında ciğer gören insanın hayattan yanaa büyük şikâyetleri olmaz, yakınıp isyan ettmesine neden olacak aksilikler yaşanmaz. Rüyada ciğer görmek rüyayı görenin ceevval, yiğit ve mert bir şahıs olduğunaa yorulur.

Rüyada Ciğer Almak

Rüya sahibini çok mutlu edecek şeyllere sahip olmasına alamet eder. Gerek maddi gerek manevi anlamda keendisine huzur verecek, neşe getirecek vve yüzünü güldürecek şeylere kavuşmuş ollacağına ve hayatının bir anda muutlulukla dolacağına delalet eder.

Rüyada Ciğer Kesmek

Rüyada ciğer kesmek, rüyayı görenin hher baba yiğidin harcı değil şekllinde tabir edilecek bir iş yapaacağına ve büyük bir cesaret örrneği göstereceğine yorumlanır. Bu işle beraber insanlar günlerce rüyayyı görenin cesaretini konuşacaktır.

 

Rüyada Ciğer Yediğini Görmek

Rüya sahibinin ailesinden bir kimsenin varllığı vesilesiyle yeni mal ve eşyaaya kavuşmasına tabir eder. Bu kimse rüya sahibinin ailesine yenni katılacak olan bir aile feerdi olarak rivayet eder. Yani rüyayı gören şahıs henüz dünyayya gelmiş bir çocuğunun sebep oolacağı bir zenginliğe kavuşacak anlamına gellir.

Rüyada Ciğer Pişirdiğini Görmek

Rüyası sahibinin şansı anlamına gelmektedir. Rüyasında ciğer pişirdiğini gören kimse büyyük bir kısmete ulaşır. Hiç çalışmasına ve zahmet çekmesine gerrek kalmadan varlık sahibi olur ve para kazanmaak için yıpranmasına gerek olmadan, sahiip olduğu varlığından rahatça faydallanır ve zengin olmanın ayrıcalıklarını yaşşar.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veya isterseniz bir sonraki konumuz olan Rüyada Hamile Kalmak adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...