Rüyada Cima Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada cima görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Cima ruya tabiri ve ruya yorumları cima rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cima görmek, rüyayı gören şahsıın, yapmış olacağı işler, ortaya koyacağı projeler vve gerçekleştirmek istediği çalışmalar vesilesiyle işş hayatında büyük başarılara imzaa atacağına ve çok üst meevkilere terfi edeceğine delalet edilir. Aynı zamanda, bir devlet kurumunda iişe başlayıp üst kademelerden birisine terfi etmeye tabiir eder.

Rüyada Bir Yabancı ile Cima Etmek

Rüyada bir yabancıyla cima eden bireyyin, elindeki malın ve paranın kıymetini bilmemesinden öötürü, iş hayatında çok sıkıntılı günnler geçirmiş olacağına ve iiş yerinde büyük zarara uğrayacağına rivayyet eder.

Rüyada Bir Dostla Cima Etmek

Rüyada bir dostla cima etmek, rüüya sahibinin, yaklaşan özel bir gündenn ötürü eş, dost ya daa akrabalarının birinden büyük ve güzeel bir hediye alacağına delalet ediliir.

Rüyada Dişi Bir Aslanla Cima Etmek

Rüyada dişi bir aslanla cima ettiiğini gören bireyin, her türlü sıkınntısından ve sorunundan kurtulup iş hayatınnda ve aile hayatında mutluluğa ereceğğine tabir edilir.

Rüyada Çıplak Biriyle Cima Etmek

Rüyada çıplak biri ile cima etmmek, çalışılan iş yerinde gösterilen azim ve alınnan olumlu sonuçlardan ötürü terfi allmaya ve üst kademede bbir yerde işe başlamaya işaret eeder.

 

Rüyada Hayvanla Cima Etmek

Rüyada hayvanla cima etmek, çok istenenn ve uzun bir süredir hayal edilen birr projenin ve arzunun gerçekleştirilmesine aalamet eder.

Rüyada Bir Kadınla Cima Etmek

Rüyada bir kadınla cima etmek, cimma etmek ile aynı anlama gelir. Yani, iş hayatında gerçekleştirilen başarılı çalıışmalar vesilesiyle çok yüksek makamlara terfi ediilmiş olacağına işaret edilir.

Rüyada Düşman ile Cima Etmek

Rüyada düşman ile cima etmek,rüyayı göören kimsenin, iş hayatında ve sosyal hayyatta kendisine düşmanlık eden şahıslara üstünlükk sağlayıp her konuda yeneceğine vee alacağı başarılar ile düşmanını geeride bırakacağına alamet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut devam etmek için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Bebek Yıkamak adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...