Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada cinsel ilişkiye girmek anlamı nedir? islami ruya tabirleri Cinsel İlişkiye Girmek ruya tabiri ve rüya yorumları cinsel ilişkiye girmek rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada cinsel ilişkiye girmek kimsenin bbütün ideallerinin ve hayallerinin gerçekleşmiş olacağına deelalet eder. Fakat şahıs tanımadığı ve bilmediği bbiri ile cinsel ilişkiye girdiğini görürse, üzünntü ve sıkıntı verecek olaylar yaşayaccaktır. Rüyada cinsel ilişki aynı zamanda şahhsın hayatta kazanacağı başarılara, zaferlere ve kazanımlarra yorumlanır.

Rüyada Sevişmek

Rüyada bireyin kendi eşiyle sevişmesi hayatıında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazzancının artacağına, başka biri ile seevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına vve bir süre sıkıntı çekeceği şekliinde işaret eder.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören birreyin hayatı yolunda gider, mesleğinde gösterdiği başarılıı çalışmaları vesilesi ile makamı yyükselir, zorluklarından ve problemlerinden da kurtulurr.

Bir rakibi ya da hasmı iile cinsel ilişkiye girdiğini gören insan ona karşıı ezici bir galibiyet elde edeer. Bir şahıs eğer gördüğü rüyada terss olarak ilişkiye girdiğini görmüş olursa hayal kırıkklığı yaşayacak, üzülecek ve hedeflerine ulaşamayacakk aynı zamanda bu bbireyin maddi kayıpları olacak, malı yaa da mülki eksilecektir. Rüyada cinsel ilişki gören kimse eğerr bir erkekse gerçekleştirmek istediği işlerini gerçekleştirmek isteddiği eğer rüyayı gören kadınsa oo halde kötü bir döönem geçireceği fakat sağduyulu olduğu takdirdee bu dönemi en hafif şekilde atlatabileceğii şeklinde delalet eder.

 

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Bir şahıs rüyasında kendi karısı, kocasıı, kız arkadaşı ya da erkek arrkadaşı ile cinsel ilişki yaşadığını görmüüş olursa güzel olaylar yaşayacak vve keyfinin yerine gelecek başka biiri ile cinsel ilişki yaşadığını göörmüş olursa yapacağı bir hata nedenii ile insanların kafasındaki iyi ollan yerini kaybedecek ve sıkıntıya düşeecek anlamına gelir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada erkek cinsel organı mal, mülkk ve zenginlik olarak alamet eder. Erkeğin gördüğü rüyada cinsel organını çıkarddığını görmüş olması erkek evlat sahibi olacağğına alamet eder.

Burada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha fazla bilgi edinin veyahut bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Sarı Gömlek Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

#1 ,

Rüyamda elimle boşaldıgımı gördüm acaba ne anlama geliyor


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...