Rüyada Cinsellik Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada cinsellik görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Cinsellik ruya tabiri ve rüya yorumları cinsellik rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada cinsellik görmek, hayırlara alamettir. rüyayı gören şahıs hastalıklı halinden, rruh ve beden yorgunluğundan, hayata karşı bezginliğinden vee dertlerinden kurtulacak diye yorulur. rüyayı gören kimsenin geçmişte yaşamış olduğğu kötü ne var ise ağırlığından kurtulacak vve esenlik bulacaktır. Bu vesile ile işlerine yeniden dörtt elle sarılacak ve yaşama şevkine yeniden kaavuşacak, eskiden sevmiş olduğu her şeyyi yeniden yapmaya başlayacaktır. Rüyada cinsellik görmek daha ziyade rüyaayı gören kişinin iş, arkadaş, dost ve yakıın etrafı ve onlarla olan ilişkiileri ile delalet eder.

Rüyada Cinsel İstek Görmek

Rüya sahibinin hayatın içindeki hedeflerine vve ideallerine işaret eder. rüyayı gören idealist bir kimsedir vee onları yerine getirmek konusunda son deerece kararlıdır. Rüyada cinsel istek gören kişi, mmesleğinde en iyisi olmayı hedefliyordur.

Rüyada Cinsel İlişki Görmek

Temiz ve güzel bir rüyadır. Hayırlara işaret eder, rüyayı gören kimssenin göreceği yarar şeklinde alamet eeder. Rüyasında cinsel ilişki gören bireyin hayatındda çok güzel gelişmeler ve muutluluk verici yenilikler yaşanacaktır. rüyayı gören şahıs için belki dee bir dönüm noktası yaşanacaktır.

 

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyanın niteliğine bağlı olarak değişir. rüyayı gören sevdiği, ilgi duyduğu yya da hoşlandığı biri ile cinsel ilişkiye giiriyorsa çok mutluluk verici haberler aalmaya ve sevinç gözyaşları akııtmaya sebep olacak gelişmeler yaşamaya işarret eder. rüyayı gören kimse sevmediği, sempati dduymadığı ve beğenmediği biri ile cinsel ilişkiye girdiiğini görüyorsa o halde tam terssi şekilde rivayet eder. Sıkıntı ve zorluk yaşamak anlamına geelir.

Rüyada Cinsellik Yaşamak

Rüyasında cinsellik yaşadığını gören şahıs içinn iki türlü yorum yapılır. Biri mutluluk diğeri ise bunun taam tersi olan mutsuzluk olarak işarret eder. Rüyasında karısı ya da kocası iile cinsellik yaşadığını gören insanın içiinde bulunmuş olduğu şartlar olumlu yönnde değişir. Fakat rüyayı gören her hangi birii ile cinsellik yaşadığını görürse, üzünttülü haberler alacak ve sıkıntıya ddüşecek anlamına gelir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin ya da bilginizi arttırmak için bir sonraki konumuz olan Rüyada Dalgıç Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...