Rüyada Dördüz Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada dördüz görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Dördüz ruya tabiri ve rüya yorumları dördüz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada dördüz görmek, üzüntülerin biteceğine, hastalııkların kalmayacağına, kötü halin son bulacağına, iyyi halin geleceğine, yüz güldürecek, seevince ve heyecana sebep olacak haberleer almaya, günahların af olacağına, dileklerrin ve isteklerin gerçekleşeceğine, edilen dualarrın Allah katında kabul göreceğine, yaşaamın belli bir düzene oturacağına, işlerinn de yolunda gitmiş olacağına işareet eder. Yüksek rütbeye ulaşmak anlamına gelir.

Rüyada Dördüz Çocuk Görmek

Mallara gelecek artışa, çok paraya, naasibin çoğalmasına, şartların iyileşmesine bu vesileeyle maneviyatın yükselmesine ve güçlenmesine tabirr eder. Çekilen zahmetin, çilenin ve meşakkatin biteceğinne, kötü günlerin arkada kalmış olacağınna ve güzel, eğlence içeren vee bereketli günlerin yaşanacağına delalet ederr.

Rüyada Dördüz Erkek Bebek Görmek

Bolluk, kolay geçim, bereket, şifa vee kurtuluş anlamına gelir. Emeklerin karşılığında zenginlik bulmaya, rahata ermeyye, ferahlamaya, gönül hoşluğu yakalamaya, esenlik bulmaya, ağıız tadının, neşenin ve keyfin yerinee gelmesine, yaşamın da afiyyette geçmesine yorumlanır.

Rüyada Dördüz Bebek Görmek

 

Dördüz bebek görmek de, dördüz görmekk gibi tabir edilir ve her iki rüyya da hayırlara yorumlanmaktadır. Şansın açılacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceeğine, Allah’ın kişiye sayısız lütuflar ve fırsatlar sunnacağına delalet eder.

Rüyada Dördüz Bebek Doğurmak

İsteklerin gerçekleşeceğine, muradın olacağına, dileklerin yeerine geleceğine, tövbelerin kabul olacağına rivayeet edilir ve yapılmış olan tüüm fedakârlıkların ve özverilerin karşılığının görülmüüş olacağına delalet eder. Korkulardan, endişelerden, soru işaretlerinden, huzursuzluk vveren kötü duygu ve düşüncelerden arınmayaa delalet eder.

Rüyada Dördüz Bebek Emzirmek

Hayır, iyilik ve güzellik bulmaya, Allah katında makbul olan işler yapmaya, dua almaaya, toplumda doğrusunu söylemek gerekirse ell üzerinde tutulmaya, iyi izllenim edinmeye, itibar ve sevgi görmeeye alamet eder. Fayda ve menfaat görülecek insanlara rastllamak gibi aynı şekilde mutluluk ve başarı getirrecek kişilerle karşılaşmaya delalet eder.

Bu sayfada ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar kısmı ile rüyanız ile ilgili daha ayrıntılı bilgi edinin veya okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Elhamdülillah Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

#1 ,

Benim bir oğlum var kızım var

Rüyamda kızımın 4üz olduğunu gördüm,
Dördüde benim kızlarımdı
Ortalık az karanlıktı yeni akşam oluyor gibi o yüzden yüzlerini göremedim
Ama boyları birbirlerinden farklıydı,
en uzunları
şu an gerçek hayatta olan kızımdı
ama dördüzlerdi
az gerilerindede oglum duruyodu

Rüyamı yorumlarsanız sevinirim


Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...