Rüyada Döviz Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içinde Rüyada döviz görmek ne anlama gelir? islami ruya tabirleri Döviz ruya tabiri ve rüya yorumları döviz rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada döviz görmek, rüya sahibinin, işş hayatında kazandığı paraları yeni iiş kurmak için harcayacağına, çok büyükk ve hayırlı kazanç getirecek çallışmalar gerçekleştireceğine, insanların hayran kalacağı iişler ortaya koyacağına, çok büyük sess getirmiş olacağına ve eline geeçen mal ve mülkü yine kkendi işine yatıracağına yorumlanır. Aynı zamanda, rüyayı gören kimsenin, elline geçen her kuruşu kötü günleriinde başı sıkıştığı zaman kullanmak içiin biriktireceğine ve bu vesile ilee bir sorunla karşılaştığında çabucak bbu sorunu çözeceğine alamettir.

Rüyada Döviz Bürosu Görmek  

Çalışma hayatında yaşanmış olan mali problemlerinn çözülmesi ve uğranılan zararın ttelafi edilmesi için çok deneyimli vee zamanında işin çok ciddi bbir mevkisinde bulunmuş olan birinden yardımm alınmış olacağına rivayet eder.

Rüyada Döviz Saymak

İki şekilde rivayet eder. Eğer rüyada sayılan para demir parra ise iş hayatında çok zor zamanlar geçiirileceğine, büyük sıkıntılar yaşanacağına ve üzüntüülü durumlara düşüleceğine, atılan adımlların boşa gitmiş olacağına işaret ederr. Rüyada sayılan eğer kâğıt para isee iş hayatında çok büyük mutluluklar ve sevinçller yaşanacağına, hayat içinde çok güüzel olaylar ile karşılaşılacağına vee hayırlı insanlar ile irtibat kurulacağınaa tabir eder.

 

Rüyada Döviz Bozdurmak

İş hayatında atılacak hatalı bir adımm ya da verilecek yanlış bir karardan öötürü zor zamanlar yaşanmasına sebep olacakk kısa süreli bir paraasızlığın ortaya çıkmış olacağına ve uzuun vadede yapılmış olan planların aksamasına seebep olacağına işaret eder.

Rüyada Döviz Bulmak

Uzun bir süreden beri muzdarip olunann maddi problemlerin yakın bir zamannda ortaya konulacak projeler vesilesi iile sona ereceğine, rüya sahibinin, şansınınn yaver gitmesi ile çok büüyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından vee üzüntülerinden kurtulmuş olacağına ve ell attığı tüm işlerde çok baaşarılı olacağına rivayet edilir.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Mutlak kesinlik içermez. Daha aşağıda bulunan benzer rüyalar bölümü ile rüyanız ile ilgili daha fazla bilgi edinin veyahut isterseniz bir sonraki makalemiz olan Rüyada Banyo Görmek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...