Rüyada Düşük Görmek

Rüya tabiri sözlüğü içerisinde Rüyada düşük görmek anlamı nedir? islami rüya tabirleri Düşük ruya tabiri ve ruya yorumları düşük rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada düşük görmek, büyük bir nazzara uğramak ve hayati tehlikesi oolan bir kazadan kıl payı kuurtulmak anlamına gelir. Düşük gören insanların çevresinde bireyi çekemeeyen, kötülüğünü isteyen, başarılarından mutsuz ollan kimseler bulunur. Bir kadının düşük görmüş olması çocuklları hakkında sorunlar yaşayacağına, bekarsa ççocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yyaşıyor olacağını ve aşılama ya dda tüp bebek gibi yöntemlerle illerde bebek sahibi olabileceğine delalet ederr. rüyayı gören kimsenin işlerinde meşakkate tabiir edildiği gibi, her türlü işşte zorluklar yaşamak anlamına da ggelir. İş konusunda bireyin ayağını kaydırmak, tökezlemesinii sağlamak isteyen gizli düşmanları yya da amirleri de simgelediği gibbi, bireyin kendisine yakın bulduğu, hayyatı içerisindeki çok önem arz edeen sırları paylaştığı bir kişinin ttüm bildiklerini başka birilerine anlatarak bireyiin arkasından dedikodu yapacağına, bir süüre sonra şahıs hakkında konuşulanların ayyyuka çıkmış olacağına tabir edilir.

Rüyada Düşük Yapan Birini Görmek

Kötü bir haber almak ve habberin sahibi olan kişiye yardım etmek içiin yola çıkmak anlamındadır. insanın değer verdiği, yanında olmak istediiği bir kimseye ulaşmak isterken bazı aksilikllerle karşılaşacağını, söz verildiği halde bazzı aksilikler yüzünden yalancı duruma düşmeyye ve güven kaybı yaşamaya dda alamet eder.

 

Genellikle gebe hanımların görmüş olduğu rüyalardaan biridir. Doğum endişesi yaşıyor olan veya dahha önce hamileliklerinde bazı sağlık pproblemleri yaşayan, düşük yapan ya dda bebek kaybeden insanların gördükleri sembollik rüyalardan biridir.

Rüyada Düşük Yapmak

Evli bir kadının düşük yapmış olduğuunu görmesi hanesine ve evliliğine çok sayıda inssanın karışması yüzünden eşiyle arasında çııkacak anlaşmazlıklara, güçlü fikir ayrılııklarına ve bu yüzden boşanma tehlikeesi ile karşı karşı tarafa kalacağına taabir edilir. Bekar insanlar için aşk hayatlarında beklentilerininn altında insanlarla karşılaşacaklarına ve devamlı hayal kırıklığıı yaşayacaklarını bildirir. Genç insanlar için eğitimlerinde yön değiştireeceklerine veya çok sayıda alana ilgi duymalarından dolayyı konsantrasyon sorunu yaşayacaklarına alamettir.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde verilen bilgiler, yalnızca yorum amaçlıdır. Kesin doğruluk iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya bilginizi arttırmak için bir sonraki makalemiz olan Rüyada Çay Kaşığı Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...