Rüyada Dışkılama

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada dışkılama anlamı nedir? islami rüya tabirleri Dışkılama ruya tabiri ve rüya yorumları dışkılama rüyaları yorumu hakkında bilgiler ...

 

Rüyada dışkılama, rüyayı gören bireyin, kendisinii zor duruma sokan ve çok büyyük sıkıntı veren şeylerden kısa birr zaman içinde çok gayret gösteererek kurtulacağına, bu vesile ile kenddisine açılan bazı fırsat kapılarından girriş yapacağına, büyük sabır göstererek vee çok emek vererek işlerini yooluna sokacağına, sevmiş olduğu kişiler ilee hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına vve kısa bir zaman içinde yapttığı iş hakkında olarak çok üsst bir mevkiye terfi edilmiş olaccağına alamet eder.

Rüyada Dışkı Görmek

Rüyayı gören şahsın, sevmiş olduğu şeylleri yapmasını ve başarı kazanmasını enngelleyen şeylerden kısa bir zaman iççinde hızlı bir şekilde kurtulacağına, ççok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, buu iş vesilesiyle hiç beklemediği tekliflerr alacağına, sevmiş olduğu bir insaan ile çok farklı ve güzeel bir çalışmaya imza atacağına vee kazandığının bir kısmını yardıma muhtaaç insanlar için harcayacağına alamettir.

Rüyada Dışkıya Basmak

Rüya sahibinin, kendisini kurtardığını düşündüğü baazı problemlere hiç ummadığı bir anda hazırlıksız yyakalanacağına, çok büyük zararlara uğrayacağına, kenndisi için hazırladığı bazı pprojeleri yarıda bırakacağına ve bu durummu düzeltmek ve problemleri en az zzararla atlatmak için iş konusunda dahha tecrübeli bir kişidden yardım alacağına rivayet edilir.

 

Rüyada Kanlı Dışkı Görmek

Rüyayı gören kimsenin, işlerinin Allah’ın iizni ile düzeleceğine, problemlerinin kısa bbir zaman içinde son bulmuş olaacağına ve başarılı işler gerçekleştirilmiş olacağğına alamet eder.

Rüyada Yeşil Dışkılama   

Rüya sahibinin, aile hayatında kendisini sıkınntıya sokan şeyleri ortadan kaldırdıktan sonra çok büyüük bir ferahlık yaşayacağına, eline geeçen fırsatları değerlendirerek çok dahaa başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bbazı kimseler ile iş ortaklığı kuracağına vee daha sonra bu ortaklığı bozupp işlerin başına ttek başına geçerek kazandığı miktarı dahaa da arttıracağına delalet eder.

Bu web sitesinde ve diğer bütün rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, sadece yorum niteliğindedir. Mutlak kesinlik iddia etmez. Aşağıdaki benzer rüyalar bölümü ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Çocuk Bezi Görmek adlı yazıyı inceleyin.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...