Rüyada Dayı Görmek

Rüya tabirleri sözlüğü içerisinde Rüyada dayı görmek ne anlama gelir? islami rüya tabirleri Dayı ruya tabiri ve ruya yorumları dayı rüyaları yorumu ile ilgili bilgiler ...

 

Rüyada dayı görmek, amca görmüş ollmanın baba tarafına delalet ediyor olması gibi, dayıı da anne tarafındaki akrabaları ilee alamet eder. rüyayı gören kişinin anne tarafından biirinci derece ve daha uzak olan akrabaları tarafınddan çok sevildiğine, değer gördüğüne vee el üzerinde tutulduğuna yorulurr. Rüyasında dayısını gören kimse için gelecceğini düşünen bu sebeple de devamlı olarak geleceğinee yatırım yapan şahıs olduğu yyorumu yapılır. Bu insan kazandığı paranın üç kuruşunnu yiyorsa bir kuruşunu da çocuklarının geleceği içiin bankaya yatırıyordur diye açıklanır.

Rüyada Dayıyla Evlenmek

Rüya sahibinin kendisini hayal dünyasına kaptıırdığına ve dünya döndükçe gerçek olmaası mümkün olmayacak isteklere kapılmasına yorummlanır. rüyayı gören kişi artık dilek boyutuunu da geçmiş, hayali düşünceler vve istekler içerisine girmiştir.

Rüyada Dayı ile Cinsel İlişkiye Girmek

Her ne kadar kulağa ürkütücü dde gelse bu rüyada hayır vvardır ve rüyayı gören şahıs içinn güzel bir olay yaşamış olaacağı anlamına gelir. Rüyasından dayısıyla cinsel ilişkiye girdiğini göreen bireyin, çok istediği bir işiin kendi yararına sonuçlanacağına, rüyayı göreninn de şölen tadında günler yaşayacaağına yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Dayı ile Konuşmak

Rüya sahibinin her geçen gün mall varlığının artması ve daha çok karr elde etmesi anlamına gelmektedir. rüyayı gören şahıs ticaret hayatında markasınıı en ünlü isim yapmayı başaracaktır.

Rüyada Dayı Oğlu Görmek

Rüya sahibinin dillerde sakız olmasına vve kendisine iyi gözle bakılmamasına sebep olacaak bir hata yapmasına işaret edder. Rüyasında dayısının oğlunu gören insan kenddisinden beklenmeyecek bir iş yaparak, herkesin kendiisinden soğumasına neden olacaktır.

Rüyada Dayı Kızı Görmek

Bir işin olumlu yönde sonuçlanmasına vve rüyayı gören kimsenin yüzünün gülmesine rivayyet eder. rüyayı gören şahıs bu iş vessilesi ile yokluktan kurtulacak ve beklemiş ollduğu rahata kavuşacaktır.

Bu sayfada ve diğer tüm rüya tabirleri sitelerinde sunulan bilgiler, yalnızca yorum niteliğindedir. Kesin doğruluk içermez. Aşağıdaki benzer rüyalar başlığı ile gördüğünüz rüya hakkında daha ayrıntılı bilgi edinin veyahut okumaya devam etmek için bir sonraki konumuz olan Rüyada Manto Giymek adlı yazıyı okuyun.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Rüyada ne gördünüz? Rüyanızı anlatın, bilenler yorumlasın...